Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #16
    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

    järgmine nädal olympicus cashgame festival. kolmap-laup. 24h võimalik lasta, hea aeg alustada ja tunnid kirja saada.

    Last edited by vsiu100; 04.10.14, 23:53.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #17
      Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Ma ei tea kuidas need lauad seal on, aga kas mitte pool mängijatest pole müüri talist, mis teoreetiliselt võetuna teevad m'ngu nitiseks ja mõttetuks
      Aga kindlasti tuleks väga deep mängida, et üldse võita
      Nii kindlasti ei ole, üks kord ainult oli. Me cashi ei mängi ja ma oma kutte cashi ei steigi.

      Comment

      • Majandaja
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 2133

        #18
        Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

        Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
        järgmine nädal olympicus cashgame festival. kolmap-laup. 24h võimalik lasta, hea aeg alustada ja tunnid kirja saada.

        http://www.cashgamefestival.com/
        Oleks hea jah, kuigi 2/2 jookseb igapäev. Nädalavahetused kõige mahlasemad muidugi.

        Comment

        • tiigrikutsu
          Grinder
          • Oct 2011
          • 522

          #19
          Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

          Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
          Kui pakud midagi paremat välja selle asemel, siis ootan huviga. Lisaks ma ei teeks midagi sellist. Ei hakka oma rahaga sesse tegema seal, kui stake peal. 80 tundi ikka omajagu.
          Iga käsi paberile kirja, nimedega (koos allkirjadega), kes võivad tõestada, et käsi toimus + pilt kaartidest laual.

          Comment

          • Majandaja
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 2133

            #20
            Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

            Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
            Iga käsi paberile kirja, nimedega (koos allkirjadega), kes võivad tõestada, et käsi toimus + pilt kaartidest laual.
            See ei vääri isegi kommenteerimist.

            Hoian paar päeva veel asja üleval ning kui ei parane seis, siis lükkub mu livecashi plaan edasi. Tänasest läheb selle kuu korralik online grind peale ja bankrolli kasvades võtan õigel hetkel uue shoti live cashi omadel finantsidel ning tõestan, kui heast diilist te ilma jäite, kui see ei täitu siin

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #21
              Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

              2 põhilist asja, miks huvi leige on:
              1. läbipaistmatus. ausõna ei ole selliste summade ja tundmatute inimeste vahel piisav.

              tükk tühja maad......

              2. 50bb mängus ei ole edged nii suured, et jubedat profitit näidata saaks live aeglase mängu juures.

              Comment

              • Majandaja
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 2133

                #22
                Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                2 põhilist asja, miks huvi leige on:
                1. läbipaistmatus. ausõna ei ole selliste summade ja tundmatute inimeste vahel piisav.

                tükk tühja maad......

                2. 50bb mängus ei ole edged nii suured, et jubedat profitit näidata saaks live aeglase mängu juures.
                Tänan, et tõid välja võimalikud põhjused, miks huvi leige.

                1. Kas stake suuruse reguleerimine(3K peale näiteks) tõstaks sinu arust antud stake vastu huvi? Nimelt paljud pokkerituttavad on arvanud, et tegelt pole vaja 20BI-d. Eks ma selle vastu jah midagi teha ei saa, et paljud mind veel ei tea, sest kogukond suur, kuigi Skype õppegruppist on meid juba omajagu ligi 50 vast läbi käinud ja 20 kanti pidama jäänud ja EMV-del ka osasid kohanud või tean varasemast mõnda pokkerimängijat. Samuti olen valmis oma õige nime PM-ma stakejatele ning ka lepinguga nendega sõlmima. Sest nagu eelnevalt mainisin, siis minu huvi tõesti pole matkama minna. See pole lihtsalt minu stiil. Lisaks 1/1 kaotamine ei aita ka kaasa. Muidu saaks 2 korda väiksema stake teha.

                2. 50bb-100bb panin ka sinna kirja, seda olenevalt fishide/vaalade stackist. Samuti on mul tuttavad, kes on näidanud ka 50bb BI mänguga seal 100h kohta väga häid tulemusi. Sample ikka väike, aga kahjuks paremat pole võtta. Usun, et suudan samuti mängu väga korralikult biitida ja kenasid tulemusi longrun näidata.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #23
                  Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

                  Otseselt vouchida ei julge kedagi peale lähedaste sõprade, aga nii palju kui majandat tean siis mingeid jorris peaga nuppude vajutamisi ja hustlemist ei ootaks temalt.
                  Miski mobla appiga saad korrektsed ülevaated ja graphid ka teha fwiw.

                  Üldiselt ma ei saa aru mis sa selle livega üldse kipitad, aja onlines oma rida edasi ja kui vaheldust vaja siis lähed lihtsalt oma plekiga ja vastavalt võimalustele.
                  Pole vbl rauast sadulat lihtsalt ja siukses projektis osaleks vist aint prop beti raames.

                  Comment

                  • Majandaja
                    Pokkerihai
                    • Jun 2012
                    • 2133

                    #24
                    Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Otseselt vouchida ei julge kedagi peale lähedaste sõprade, aga nii palju kui majandat tean siis mingeid jorris peaga nuppude vajutamisi ja hustlemist ei ootaks temalt.
                    Miski mobla appiga saad korrektsed ülevaated ja graphid ka teha fwiw.

                    Üldiselt ma ei saa aru mis sa selle livega üldse kipitad, aja onlines oma rida edasi ja kui vaheldust vaja siis lähed lihtsalt oma plekiga ja vastavalt võimalustele.
                    Pole vbl rauast sadulat lihtsalt ja siukses projektis osaleks vist aint prop beti raames.
                    Ty mate!

                    Live on minu jaoks lihtsalt funim, kui online. Chat lauas ja kõik muu sinna juurde kuuluv. Pole lihtsalt nii arvutiinimene, et lasta online 150h kuus aastaid, aga lives ehk isegi laseks ja naudiks rohkem sellise volüümiga mängu. Aga eks ma lähengi oma rolliga peale, sest siin on huvi väike. Lisaks tulevikus eesmärk kindlasti EPT-del cashi lasta, kui asja käima saab. Visioon ja ootused mängule lihtsalt teised, kui tavalisel online grinderil.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #25
                      Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

                      live turkasid ei taha grindida?

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #26
                        Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

                        Vsiu, level? Live turkasid pole teenistuse mõttes küll mõtet grindida. Heal juhul up to 30% ROI, mis teeks €110 turka puhul päeva teenistuseks €33 väga suure variatsiooniga, enamus regulaarsetel turniiridel on sisseost madalam. Minek-tulek arvesse võtta ja pool päeva on läinud. Ja puhtalt online cashi pealt tulles ei usu, et eeldatav ROI ka üle 10% jääks, turniiridel on alla 20bb mäng ja ICM päris olulised aspketid millega enamus cashimängijad kursis ei ole. Võta arvesse veel kulud, snäkid, õlled, taksoraha koju ja tüüpilist "fa-fa laivturniirid on nii lihtsad, ez print" netikangelast ootabki ees -ev õhtu. Ahjaa, nendega variatsioon ka solid, mul on online olnud suurim ca 1k BI svonks ca 30-40% ROI juures, madalama ROI juures on max swingid oluliselt suuremad, ei imestaks kui mõnel positiivse ootusega mängijal oles viie aastane ca €50-100k swonks nendes laivi kohta mikro mängudes.

                        Profiti peale on mõtet mängida alates €330 laivturkasid siinkandis, aga nende jaoks oleks ka kas väga suurt bankrolli vaja või siis peaks rohkem meelelahutuse ja vaheldusena võtma.

                        Edit: samas tasub ka alternatiivkulu vaadata, kui linnas läheks reede õhtul +€100 niikuinii, on turkal käimine siiski +ev :D
                        Last edited by muruntau; 07.10.14, 07:23.

                        Comment

                        • Majandaja
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 2133

                          #27
                          Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

                          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                          live turkasid ei taha grindida?
                          Nii nagu Muru ütles. Paf Marinel osalen nagunii, sest plaan suurema seltskonnaga skype gruppist sinna pidu panema minna. Ning teine live turniiriseeria aastas on EMV, mis ka täielikult meelelahutusena mu plaanis.

                          Comment

                          • 8GRN
                            Räme Fish
                            • Jan 2014
                            • 7

                            #28
                            Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

                            Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
                            ning tõestan, kui heast diilist te ilma jäite, kui see ei täitu siin
                            Last edited by 8GRN; 07.10.14, 10:03.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #29
                              Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

                              Profiti peale on mõtet mängida alates €330 laivturkasid siinkandis, aga nende jaoks oleks ka kas väga suurt bankrolli vaja või siis peaks rohkem meelelahutuse ja vaheldusena võtma.
                              Ja seal tekib nokk-kinni saba- lahti olukord. Kui sul on väga suur bankroll, siis sa saad sellega juba midagi paremat teha-ettevõtlusse või investeerimisse suunata ja kui bankrolli pole mängid sisulsiselt väikse edgega lotot

                              Comment

                              • Majandaja
                                Pokkerihai
                                • Jun 2012
                                • 2133

                                #30
                                Re: Majandaja 2/2 Olympicu cashi stake[4000 EUR-i, 100 osakut, 1 osak=40 euri]

                                Aga mis seal siis ikka. 2 huvilist oli ja olen neile tänulik Lähen Live oma rahadega, kui bankroll on nl100-s turvalisse vahemikku jõudnud ning mixin siis live ja online. Või kui tuleb tõesti mõni privaatne hea pakkumine live cashi stakeks, siis olen avatud läbirääkimisteks seni kuni oma bankroll seda ei võimalda. Peace
                                Last edited by Majandaja; 07.10.14, 10:53.

                                Comment

                                Working...