WCOOP HEADS UP osakute müük

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mandre
    Jube Noob
    • Mar 2009
    • 196

    #1

    WCOOP HEADS UP osakute müük

    Tervist,


    Plaanis täna shottida WCOOP-12 heads upi käevõru juhul kui saan teile müüdud vähemalt 70% osalusest.


    Kogu buy in 215$ehk 166€ selle jagaks 100 osakuks ja min. ost 5osakut e. 8.3€
    Rahadesse jõudmisel stake back teile ja 75/25 kasumijaotus investori kasuks.



    Pokkeriga olen tegelenud 5 aastat vahelduva eduga. Viimased 2 aastat nendest mängides live Tartu Olympicus, Perthi Crownis ja starsis HU turbosi ja donkamente. Starsi kasutaja Mandre123

    Starsi -7$ HU Turbo
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    15$+
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Suurim live hit ANZPT side event 1.koht 11K AUD


    Kui pool tundi enne turniiri algust ei ole 70% ulatuses huvilisi jätan turniiri mängimata.
    Last edited by Mandre; 10.09.14, 18:41.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: WCOOP HEADS UP osakute müük

    Edaspidi sellest teemast võikski saada WCOOP osakute müügi teema. Arvan, et teen ka HU kaasa ja jääb festivali ainsaks eventiks.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #3
      Re: WCOOP HEADS UP osakute müük

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Edaspidi sellest teemast võikski saada WCOOP osakute müügi teema. Arvan, et teen ka HU kaasa ja jääb festivali ainsaks eventiks.
      sama siin. osakuid müüki ei pane aga oleks huvi swappida

      selle aasta hyper husng-d:

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: WCOOP HEADS UP osakute müük

        ***** ei mängi ka. Tegin satikat ja teine-kolmas käsi AK vs AA. Kohene tilt ja lähen parem jooksma, et kiusatust ei tule.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: WCOOP HEADS UP osakute müük

          Vana hea Madis Eriti 50/50 ja buyin tagasi? Sellise diiliga mängiks isegi kui keegi tahab raha põletada :D

          Comment

          • donkament
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1945

            #6
            Re: WCOOP HEADS UP osakute müük

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Vana hea Madis Eriti 50/50 ja buyin tagasi? Sellise diiliga mängiks isegi kui keegi tahab raha põletada :D
            see pole veel midagi. pnewsis on veel epicum freeroll deal http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/topic7630/

            Comment

            • Mandre
              Jube Noob
              • Mar 2009
              • 196

              #7
              Re: WCOOP HEADS UP osakute müük

              Muutsin kasumijaotuse 75/25 investori kasuks.

              Comment

              • peete82
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1310

                #8
                Re: WCOOP HEADS UP osakute müük

                Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                sama siin. osakuid müüki ei pane aga oleks huvi swappida

                selle aasta hyper husng-d:

                http://gyazo.com/97634669d4a397b412f38fb830f73818
                sa ei biidi ju, jooksed alla ev koguaeg

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #9
                  Re: WCOOP HEADS UP osakute müük

                  Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                  sa ei biidi ju, jooksed alla ev koguaeg
                  easy, mannat peab sööma:

                  Comment

                  Working...