Otsin staketavat/õpilast @ 50HU-100HU

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rynno
    Grinder
    • Feb 2009
    • 511

    #1

    Otsin staketavat/õpilast @ 50HU-100HU

    tsau,otsin staketavat/õpilast minimaalselt 6kuuks.
    alguses : profiti jaotus 70%/30% minu kasuks
    kui usaldusväärsus ja winrate kasvab siis võivad numbrid tagurpidi muutuda
    mida uuem kasutaja, seda nimekamat soovitajat tahaks.
    roll minu poolt
    alguses avalikud pakkumised, hiljem PM


    ootused:
    loodaks kasvõi natukesele eelnevale HU kogemusele või huvile
    oleks praegu/oli võitev mängija
    poleks siin foorumis ühtegi maksmata võla ega scammi kasjakki
    oleks päevas rohkem vaba aega, kui tavalisel tööinimesel
    Last edited by rynno; 06.09.14, 14:13.
  • p0l1
    Grinder
    • Jan 2011
    • 581

    #2
    Re: Otsin staketavat/õpilast @ 50HU-100HU

    Millised on enda viimase 1 aasta tulemused ja mis limiite mängid?

    Comment

    • rynno
      Grinder
      • Feb 2009
      • 511

      #3
      Re: Otsin staketavat/õpilast @ 50HU-100HU

      antud hetkel mängin 100% HU,200-1k nl ,nädalavahetustel up to 2k . limiitidel 1k ja 2k toimub bumhunt ja up to 600 võtan reg actionit, v.a top top regidelt, kes kõrgemal actioni vähesuse tõttu madalamal mängib ja ka laudu võtab.
      praegu ja lähitulevikus käib laisk plo tajumise katse,codecci oma plo-ga hea "eeskuju" :)

      starsis:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by rynno; 06.09.14, 23:10.

      Comment

      • rynno
        Grinder
        • Feb 2009
        • 511

        #4
        Re: Otsin staketavat/õpilast @ 50HU-100HU

        leitud, lukku plz

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: Otsin staketavat/õpilast @ 50HU-100HU

          Algselt postitas rynno Vaata postitust
          leitud, lukku plz
          mkmm plz,

          Hakka update tegema ja näita kuidas läheb.

          Comment

          • rynno
            Grinder
            • Feb 2009
            • 511

            #6
            Re: Otsin staketavat/õpilast @ 50HU-100HU

            bump
            otsin veel ühte steiki

            Comment

            • feelitwell
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2015
              • 328

              #7
              Re: Otsin staketavat/õpilast @ 50HU-100HU

              Kuidas eelmine kujunes, kui pole saladus?
              Milline näeb välja coachingu struktuur ning kui palju tunde kuus reaalselt 1on1 aega saab
              Millised oleks võimalused, kui mängida enda rolliga? Või kui Sinu poolt roll, kas siis võimalus kasutada Sinu enda kontot, Sinu valitud pokkeritoas?

              Comment

              • rynno
                Grinder
                • Feb 2009
                • 511

                #8
                Re: Otsin staketavat/õpilast @ 50HU-100HU

                eelmisega läheb ladusalt ja oleme diilis siiani ja mängib 50-200nl starsis.200 kyll eksperimentaalselt, kuna alles hiljuti sai 200 shoti rolli . ta on tööinimene, seega mängib keskmiselt 2.5-3 tundi päevas seega tema aeg on natukene limiteeritud.
                coaching struktuur oleks live sessionid,videote vaatamine ja tegemine.muidugi saab ka alati käsi visata. live sessid 2-4x nädalas,tundides ei oska arvata.
                algpakkumine on mängida minu rolliga kuid kui kellegi soov enda rolliga mängida, siis võib PMiga spets pakkumise teha.
                mängija peaks mängima ikkagi enda kontol, sest stake põhineb usaldusele ( soovitajad )
                Last edited by rynno; 23.06.15, 19:07.

                Comment

                • feelitwell
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2015
                  • 328

                  #9
                  Re: Otsin staketavat/õpilast @ 50HU-100HU

                  Hei, tutvusin pokkeriga esmalt ca 5a tagasi. Kõik see aeg semi mittetõsiselt võtnud, quitinud mitmeid kordi. Aasta alguses seadsin goalid, et võtta esimest korda oma mängu tõesiselt ja jõuda järgmisetele levelitele, igas mõttes. Alustasin mindsetiga juba kuus kuud tagasi, et mitte korrata eelnevat.
                  Hetkel esimene korralik kuu laudades.
                  Elan töötan prantsusmaal ja arvatavasti septembri keskpaigani (kindlatsi mitte rohkem) peale mida võtan suuna Taisse, Chiang Maisse. Tahan end pühendada tääielikult pokkerile ning vaimseks/füüsiliseks treeninguks saab olema muay thai.
                  Liferoll piisav aastaks, et mitte finantsiliselt muretseda.
                  Ma ei ole vaadanud palju stars fr HU actionit on, kuid tais plaanis stars ee paele tagasi minna. Hetkel mängin ca 2h päevas, hommikul tund läheb õppiisele ja tund-kaks veel päevapeale tuleb juurde.
                  Vähemalt selle hetkeni, kui veel 9-5 tööd oman, sooviks suuremas osas teoreetiliselt pingutada, raamatuid lugeda, videosid vaadata ja muidugi võimalusel nt 3way sesse tehha nii palju, kui võimalik (coach ja mõlemad staketavad)
                  Kindlasti mingil määral võiks/peaks mängima ka ikka.
                  Alates hetkest, mil taisse maandun ja oma uues elukohas setupi lahti pakkin, olen valmis saja protsendiliseks pühendumiseks 6päeva nädalas.

                  Mul ei ole soovitajaid, peale iseenda :)

                  Comment

                  Working...