Olen EPT Londoni kava kokku pannud ja plaan on taaskord ka osakuid müüa. Loodetavasti kujuneb Inglismaa retk edukamakski kui Barcas käik ja õnnestub jälle kõigile meelelahutuse kõrvale ka kasumit tuua. Tiivustatuna Barca edust müün osakuid veidi kallimalt, kui Barcas oli keskmine juurdehindlus kusagil 8% kandis, siis seekord jääb see 15% kanti. Õpin jätkuvalt ja suurturniiride kogemust on juures ka, usun et väike hinnatõus on õigustatud.
Kavasse seekord võtsin satikaid, kus rohkem edge'i näen ja jätan 2k evendid ära, mis olid Barcas reksised ja kus eriti väärtust ei olnud. Päris aus olles ega BR ei võimaldaks ka tegelikult 2k evente mängida. Londoni plaan näeb ette osaleda järgmistel turniiridel:
03.10. UKIPT ME £1100
05.10. Super sat to EPT ME £1075
06.10. Super sat to EPT ME £1075
07.10. EPT ME day 1b (starsis regatud juba) £5250
09.10. Single re-entry / turbo £1100
10.10. Single re-entry / turbo £1100
11.10. 30 min levels £1100
09.10. ja 10.10. plaanis sisse osta ainult ühele turniirile, eelistatavalt aeglasema formaadiga turkale. Sõltuvalt ME jooksust võib osutuda valituks siiski ka turbo või siis parimal juhul, väga diibi runi puhul jäävad mängimata ja kannan sisseostu tagasi. Osaku hind on taaskord €50 ja see moodustub järgnevalt:
Loodetavasti sai piisavalt selgelt tehtud, kui peaks tekkima küsimusi või leiate mõne vea (APPT omas algselt oli nt), andke julgelt teada. Muidu aga võib bronnimine alata. Paar inimest on andnud eelnevalt märku soovist ka seekord osakuid osta, nii et igaks juhuks on esimestel päevadel müügis/bronnimiseks kuni 100 osakut, ülejäänud 44 vabanevad müügiks/bronnimiseks reedel.
Minu kohta infot saab järgnevatelt linkidelt:
http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=151971
http://officialpokerrankings.com/pok...6C004.html?t=3
ja EPT Londoni kohta siit: http://www.europeanpokertour.com/tournaments/london/
See aasta olen investoritele ligikaudu €20k kasumit teeninud Barcas ja APPT'l käiguga ja selle probleemideta esimesel võimalusel ära tasunud, nii et usaldatavus peaks ka nagu enam-vähem olema.
Minu konto:
Kavasse seekord võtsin satikaid, kus rohkem edge'i näen ja jätan 2k evendid ära, mis olid Barcas reksised ja kus eriti väärtust ei olnud. Päris aus olles ega BR ei võimaldaks ka tegelikult 2k evente mängida. Londoni plaan näeb ette osaleda järgmistel turniiridel:
03.10. UKIPT ME £1100
05.10. Super sat to EPT ME £1075
06.10. Super sat to EPT ME £1075
07.10. EPT ME day 1b (starsis regatud juba) £5250
09.10. Single re-entry / turbo £1100
10.10. Single re-entry / turbo £1100
11.10. 30 min levels £1100
09.10. ja 10.10. plaanis sisse osta ainult ühele turniirile, eelistatavalt aeglasema formaadiga turkale. Sõltuvalt ME jooksust võib osutuda valituks siiski ka turbo või siis parimal juhul, väga diibi runi puhul jäävad mängimata ja kannan sisseostu tagasi. Osaku hind on taaskord €50 ja see moodustub järgnevalt:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Loodetavasti sai piisavalt selgelt tehtud, kui peaks tekkima küsimusi või leiate mõne vea (APPT omas algselt oli nt), andke julgelt teada. Muidu aga võib bronnimine alata. Paar inimest on andnud eelnevalt märku soovist ka seekord osakuid osta, nii et igaks juhuks on esimestel päevadel müügis/bronnimiseks kuni 100 osakut, ülejäänud 44 vabanevad müügiks/bronnimiseks reedel.
Minu kohta infot saab järgnevatelt linkidelt:
http://pokerdb.thehendonmob.com/player.php?a=r&n=151971
http://officialpokerrankings.com/pok...6C004.html?t=3
ja EPT Londoni kohta siit: http://www.europeanpokertour.com/tournaments/london/
See aasta olen investoritele ligikaudu €20k kasumit teeninud Barcas ja APPT'l käiguga ja selle probleemideta esimesel võimalusel ära tasunud, nii et usaldatavus peaks ka nagu enam-vähem olema.
Minu konto:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Comment