nl25 fullringi steik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1

    nl25 fullringi steik

    Terv,

    pakkuda on 30-buyiniline ($750) stake Starsi nl25 fullringi. Diil kestab 4 kuud, mis sisaldab coachimist Pastilaa poolt, kes on vägagi mitmete mängijate winrate'dega imesid teinud.

    nõuded steigitavale:

    - varasem FR kogemus
    - hea repp, st kui ei ole tuntud kuju, siis peaks keegi usaldusväärne foorumlane teda soovitama
    - valmis korralikku volüümi näitama, st minimaalselt 100h kuus

    Steigitavale endale kuulub 35% profitist (sh VPPde väärtusest).

    Kandidaatide pakkumised on oodatud siia topicusse.
    Last edited by fyte; 19.12.12, 14:53.
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: nl25 fullringi steik

    Omalt poolt lisaks veel niipalju, et üks selline stake praegu käimas ja tulemus kena. Lisan ka lingi enda coachingu topicusse LINK.

    Comment

    • Steven Murd
      Julm Donk
      • Sep 2012
      • 53

      #3
      Re: nl25 fullringi steik

      Kahju, et ise kandideerida ei saa. Pakkumine on väga hea.

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #4
        Re: nl25 fullringi steik

        Pakuks ennast, olen mänginud väiksemaid stakesid siin foorumis nl10 fr omasid (enamused lõppesid profitiga, kuid viimane läks aiataha)
        kuid koos coachinguga oleks asi veel sobivam

        100h kuus poleks probleem.

        usaldust võivad kinnitada äkki eelmiste stakede andjad (hotcocacola,Cheating,Isandjoberst)
        irl tuttavatest Äll ja mikk2468

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: nl25 fullringi steik

          see thread: link sind Poke hästi just ei promo. eriti mis puudutab motiveeritust, distsipliini osa. eks me veidi ootame siin ja vaatame, palju soovijaid tuleb ja siis otsustame ära.

          Comment

          • Poke
            Grinder
            • Mar 2010
            • 995

            #6
            Re: nl25 fullringi steik

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            see thread: link sind Poke hästi just ei promo. eriti mis puudutab motiveeritust, distsipliini osa. eks me veidi ootame siin ja vaatame, palju soovijaid tuleb ja siis otsustame ära.
            eks see ei olnud ilus jah mis seal toimus, ei hakka ennast siin enam vabandama kah vanade lolluste pärast .

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: nl25 fullringi steik

              vahepeal ka PM teel soove olnud - pühapäevani veel ootame soovijaid ja siis valime ära

              Comment

              • Murdock
                Grinder
                • Jun 2010
                • 690

                #8
                Re: nl25 fullringi steik

                6max-i stake ei paku?:)

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #9
                  Re: nl25 fullringi steik

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  vahepeal ka PM teel soove olnud - pühapäevani veel ootame soovijaid ja siis valime ära
                  Üldine PP standard on ikkagi olnud, et kui saadetakse taotlus läbi privaatsõnumi, siis postitatakse ka teemasse, kasvõi: "saatsin privaatsõnumi." Aga eks te ise teate.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: nl25 fullringi steik

                    Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                    6max-i stake ei paku?:)
                    Ei paku jah, Pastilaa coachib fullringi.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #11
                      Re: nl25 fullringi steik

                      Algselt postitas lenC Vaata postitust
                      Üldine PP standard on ikkagi olnud, et kui saadetakse taotlus läbi privaatsõnumi, siis postitatakse ka teemasse, kasvõi: "saatsin privaatsõnumi." Aga eks te ise teate.
                      stake standard tundub uus teema, aga miks mitte. andke teada ka siin, kui PM pandud. sorm soovijaks.

                      Comment

                      • Naxer
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 345

                        #12
                        Re: nl25 fullringi steik

                        Saatsin ka siis sooviavalduse-pole seda formaati küll mitu head aastat torkinud, kuid usun, et suudan olla usin õpilane.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #13
                          Re: nl25 fullringi steik

                          Avaldan ka soovi. Saadan PM-i.

                          Comment

                          • rmartin
                            Klubi Liige
                            • Dec 2008
                            • 175

                            #14
                            Re: nl25 fullringi steik

                            Soovin ka kandideerida.

                            Ma ei vasta just eriti hästi selle nl25 steiki tingimustele aga ehk on asi siiski kaalumist väärt.

                            Olen toksinud nl5 brekeeven, erilist volüümi andnud ei ole, sihuke hobimäng rohkem. Mõned korrad olen suht nullist (nl2 8daala) saja kanti tõusnud ja proovinud ka nl10t. See sihuke teadlik üle rolli mäng olnud kuna ei ole näinud mõtet nl5s üüratult aega kulutada kraapimaks 300dat kokku. Olen hävinud, olen ka vähe edenenud kuid siis raha välja, viimati sai soetatud PTR3.

                            P'õhimõtteliselt olen tüüpiline micro donk, kuivõrd hea materjal see biitivaks mängiaks vormimisel on peab coatch ise otsustama.

                            Mäng aga huvitab mind ja tahaks sellega edasi jõuda.
                            Pühendumisest niipalju, et100h kuus on minu jaoks ilmselt lagi, mingi aja tahaks ju ka käte analüüsile ja muidu materjali läbivaatamisele panna. Töö ja pere.

                            Kuna minu huvi asja juures on eelkõige mängu õppida siis nõus steigiga 25/75. Lisaks Starsi first depo bonus samuti 25/75. Full Tildist laekunud 50 kopikatega paneksin ka, seega investoritelt 700.

                            Alustaks nl10 ja teatud käte/tundide järel siis stakejad otsustaks, kas üritusel on potensiaali nl 25 ründamiseks või lõpetame ära.

                            Soovitajaid ei ole, foorumiposte käputäis.

                            Vabandused ette kui post teemarisustamise alla liigitub.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #15
                              Re: nl25 fullringi steik

                              Praegustest kandideerijatest osutus valituks Sorm.

                              Uued pakkumised on endiselt oodatud.

                              Comment

                              Working...