Sorm WCOOP 2012 projekt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #1

    Sorm WCOOP 2012 projekt

    Pokerstars tulemused:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Soovin mängida turniire:

    01 $215 WCOOP-01 : NL Hold'em [6-Max] sept. 02 11:00 1426/7322 $0
    02 $215 WCOOP-02 : NL Hold'em sept. 02 14:30 1549/10608 $0
    07 $215 WCOOP-07 : Triple Stud sept. 04 14:00 72/640 $384
    09 $265 WCOOP-09 : PL Omaha [Knockout] sept. 05 06:00 341/1176 $0
    14 $215 WCOOP-14 : 7-Card Stud H/L sept. 06 14:00 enne late reg. lõppu $0
    15 $215 WCOOP-15 : PL Omaha [6-Max] sept. 07 601/2006 $0
    20 $215 WCOOP-20 : FL Hold'em sept. 08 15:00 enne late reg. lõppu $0
    25 $320 WCOOP-25 : 7-Card Stud sept. 10 14:00 enne late reg. lõppu $0
    41 $320 WCOOP-41 : HORSE sept. 15 15:00 111/598 $0
    53 $320 WCOOP-53 : PL Omaha H/L sept. 19 14:00

    TOTAL $2515 ehk 2000€

    Summa jagan 50 osakuks. 1 osak = 40€.

    Kasumijaotus: stakeback ja 65/35 stakejate kasuks.



    Kuna mängitavate turniiride hulk on nii väike siis sellepärast pole print garanteeritud. Tegemist pigem nagu lotopileti ostuga!

    Maksta saab MB (eurodes) ja panka (Swedbank, SEB, Nordea) - andmed saadan PM!

    Kui mingil põhjusel (haige, voolu pole, tuleb mõni muu olulisem asi vahele jne.) ei saa mõnda turniiri mängida, siis võtan selle asemele mõne teise (teised) turniiri(d). See siis kokkuleppel steikijatega!

    Osakud
    sorm 5 osakut (X)
    pafka666 5 osakut (MB)
    fikuuu 4 osakut (MB)
    MrRiver 3 osakut (swed)
    Svenza 1 osak (vahetus)
    fanjeera 1 osak (swed)
    vennike 2 osakut (swed)
    KsAAjets 5 osakut (swed)
    Milvi 1 pilet (MB)
    ESTallin2 3 osakut (SEB)
    udikaz 1 osak (MB)
    OuMaiGaad 2 osakut (MB)
    Vanapakas 1 osak (swed)
    Amee 1 osak (swed)
    Ronley 1 osak (swed)
    herlio 1 osak (MB)
    Vaik 1 osak (swed)
    imthcplant 7 osakut (3swed+4seb)
    viki 2 osakut (swed)
    Kihog 1 osak (SEB)
    raudtee(EST) 1 osak (SEB)


    MÜÜDUD
    Last edited by sorm; 16.09.12, 13:36.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

    Teemale luba antud Camu käsul. Kuna tal ise miski muu asjaga seeks (taskuarvuti või arvelaud vms.) siis ei saanud foorumis ta ise luba anda.

    Comment

    • MrRiver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 735

      #3
      Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

      3 palun.

      Comment

      • fikuuu
        Grinder
        • Aug 2009
        • 663

        #4
        Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

        2 mulle

        Comment

        • fikuuu
          Grinder
          • Aug 2009
          • 663

          #5
          Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

          Sorm is going deep on a 320$ horse

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #6
            Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

            Bronnin 1 osaku.

            (HORSE is going DEEP in sorm´s ass :D )

            Comment

            • fanjeera
              Julm Donk
              • Apr 2009
              • 55

              #7
              Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

              võtan ühe

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #8
                Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

                2

                Comment

                • Milvi
                  Räme Fish
                  • Jan 2011
                  • 11

                  #9
                  Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

                  Bron 1 pilet, palun. Ja maksan MB'sse.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #10
                    Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

                    mulle ka üks pls.maksan MB-sse.

                    Comment

                    • OuMaiGaad
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 482

                      #11
                      Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

                      Kaks piletit paluks. Maksan samuti mb.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #12
                        Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

                        swedi andmed pls

                        Comment

                        • sorm
                          Pokkerihai
                          • May 2009
                          • 1511

                          #13
                          Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

                          Vaatame, kas üldse müüdud saab!

                          Comment

                          • fikuuu
                            Grinder
                            • Aug 2009
                            • 663

                            #14
                            Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

                            14 järel gogogo

                            Comment

                            • viki
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 893

                              #15
                              Re: Sorm WCOOP 2012 projekt

                              2 palun.Raha saadaks swedi,kui välja müüd ja kontonumbri annad.

                              Comment

                              Working...