Pokerstars tulemused:
Soovin mängida turniire:
01 $215 WCOOP-01 : NL Hold'em [6-Max] sept. 02 11:00 1426/7322 $0
02 $215 WCOOP-02 : NL Hold'em sept. 02 14:30 1549/10608 $0
07 $215 WCOOP-07 : Triple Stud sept. 04 14:00 72/640 $384
09 $265 WCOOP-09 : PL Omaha [Knockout] sept. 05 06:00 341/1176 $0
14 $215 WCOOP-14 : 7-Card Stud H/L sept. 06 14:00 enne late reg. lõppu $0
15 $215 WCOOP-15 : PL Omaha [6-Max] sept. 07 601/2006 $0
20 $215 WCOOP-20 : FL Hold'em sept. 08 15:00 enne late reg. lõppu $0
25 $320 WCOOP-25 : 7-Card Stud sept. 10 14:00 enne late reg. lõppu $0
41 $320 WCOOP-41 : HORSE sept. 15 15:00 111/598 $0
53 $320 WCOOP-53 : PL Omaha H/L sept. 19 14:00
TOTAL $2515 ehk 2000€
Summa jagan 50 osakuks. 1 osak = 40€.
Kasumijaotus: stakeback ja 65/35 stakejate kasuks.
Kuna mängitavate turniiride hulk on nii väike siis sellepärast pole print garanteeritud. Tegemist pigem nagu lotopileti ostuga!
Maksta saab MB (eurodes) ja panka (Swedbank, SEB, Nordea) - andmed saadan PM!
Kui mingil põhjusel (haige, voolu pole, tuleb mõni muu olulisem asi vahele jne.) ei saa mõnda turniiri mängida, siis võtan selle asemele mõne teise (teised) turniiri(d). See siis kokkuleppel steikijatega!
Osakud
sorm 5 osakut (X)
pafka666 5 osakut (MB)
fikuuu 4 osakut (MB)
MrRiver 3 osakut (swed)
Svenza 1 osak (vahetus)
fanjeera 1 osak (swed)
vennike 2 osakut (swed)
KsAAjets 5 osakut (swed)
Milvi 1 pilet (MB)
ESTallin2 3 osakut (SEB)
udikaz 1 osak (MB)
OuMaiGaad 2 osakut (MB)
Vanapakas 1 osak (swed)
Amee 1 osak (swed)
Ronley 1 osak (swed)
herlio 1 osak (MB)
Vaik 1 osak (swed)
imthcplant 7 osakut (3swed+4seb)
viki 2 osakut (swed)
Kihog 1 osak (SEB)
raudtee(EST) 1 osak (SEB)
MÜÜDUD
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Soovin mängida turniire:
01 $215 WCOOP-01 : NL Hold'em [6-Max] sept. 02 11:00 1426/7322 $0
02 $215 WCOOP-02 : NL Hold'em sept. 02 14:30 1549/10608 $0
07 $215 WCOOP-07 : Triple Stud sept. 04 14:00 72/640 $384
09 $265 WCOOP-09 : PL Omaha [Knockout] sept. 05 06:00 341/1176 $0
14 $215 WCOOP-14 : 7-Card Stud H/L sept. 06 14:00 enne late reg. lõppu $0
15 $215 WCOOP-15 : PL Omaha [6-Max] sept. 07 601/2006 $0
20 $215 WCOOP-20 : FL Hold'em sept. 08 15:00 enne late reg. lõppu $0
25 $320 WCOOP-25 : 7-Card Stud sept. 10 14:00 enne late reg. lõppu $0
41 $320 WCOOP-41 : HORSE sept. 15 15:00 111/598 $0
53 $320 WCOOP-53 : PL Omaha H/L sept. 19 14:00
TOTAL $2515 ehk 2000€
Summa jagan 50 osakuks. 1 osak = 40€.
Kasumijaotus: stakeback ja 65/35 stakejate kasuks.
Kuna mängitavate turniiride hulk on nii väike siis sellepärast pole print garanteeritud. Tegemist pigem nagu lotopileti ostuga!
Maksta saab MB (eurodes) ja panka (Swedbank, SEB, Nordea) - andmed saadan PM!
Kui mingil põhjusel (haige, voolu pole, tuleb mõni muu olulisem asi vahele jne.) ei saa mõnda turniiri mängida, siis võtan selle asemele mõne teise (teised) turniiri(d). See siis kokkuleppel steikijatega!
Osakud
sorm 5 osakut (X)
pafka666 5 osakut (MB)
fikuuu 4 osakut (MB)
MrRiver 3 osakut (swed)
Svenza 1 osak (vahetus)
fanjeera 1 osak (swed)
vennike 2 osakut (swed)
KsAAjets 5 osakut (swed)
Milvi 1 pilet (MB)
ESTallin2 3 osakut (SEB)
udikaz 1 osak (MB)
OuMaiGaad 2 osakut (MB)
Vanapakas 1 osak (swed)
Amee 1 osak (swed)
Ronley 1 osak (swed)
herlio 1 osak (MB)
Vaik 1 osak (swed)
imthcplant 7 osakut (3swed+4seb)
viki 2 osakut (swed)
Kihog 1 osak (SEB)
raudtee(EST) 1 osak (SEB)
MÜÜDUD


Comment