Re: Svenza WCOOP stake
Sa stacke ka vaatad v? Mul ainult 5K järel.
Ühel turniiril jätan 77-ga panemata samasuguses seisus, häda lahti. Nüüd panen TT-ga nuppe, jälle häda...
Sa stacke ka vaatad v? Mul ainult 5K järel.
Ühel turniiril jätan 77-ga panemata samasuguses seisus, häda lahti. Nüüd panen TT-ga nuppe, jälle häda...
K
5

Comment