Svenza WCOOP stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #226
    Re: Svenza WCOOP stake

    Sa stacke ka vaatad v? Mul ainult 5K järel.
    Ühel turniiril jätan 77-ga panemata samasuguses seisus, häda lahti. Nüüd panen TT-ga nuppe, jälle häda...

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #227
      Re: Svenza WCOOP stake

      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
      Sa stacke ka vaatad v? Mul ainult 5K järel.
      Ühel turniiril jätan 77-ga panemata samasuguses seisus, häda lahti. Nüüd panen TT-ga nuppe, jälle häda...
      Mina arvasin, et 77 peaks foldima (äärmisel juhul shovema, kui light 3betiv vastane), mitte callima pre. Sheriff rääkis shovest ja Sheriffi ei saa tõsiselt võtta kuni ta peidust välja tuleb. Anyway mul ei olnud rohkem probleemi kui see, et soovitasin pisut vähem setmineda pre, et see ei tasu ära, sest fodlid parema käe liiga tihti post/maksad rohkem kui peaks kuival flopil.

      edit: 77 ja TT olukord hoopis erinev tbh ja mikul selles suhtes mõte jumala õige. 77 käes oleks näiteks minu arust shove way parem võrreldes TT käega readless.

      edit 2: ja TT käes olenebki täiesti vastastest ja enamasti pole liiga kohutav shove ja võib vabalt ka hea shove olla. Sina tead ainsana. Standardina vaatamata sellele siiski fold.
      Last edited by KristjanLaas; 24.09.12, 07:45.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #228
        Re: Svenza WCOOP stake

        võta rahulikult. enamus leveldab või proovib heatahtlikult aidata.
        TT käsi on imo suht vastastest ja dünaamikast lähtuv.
        KK käsi on pigem optimistlikult mängitud. Ma checkin siin 90% kordadest turni järgi. Riveris callin, kui vastane välja donkab või betin , kui ette checkib.
        limp-call on lihtsalt nii tihti väike paar. turni checkides pannakse sind päris tihti AK,AQ tüüpi käe peale ja v-betitakse sitemat või blufitakse riveris. samas hoiad sa poti väiksena. Raise riveris oleks suht optimistlik ,kuna 66, 77 ei calli seda liiga tihti, muul juhul oled beat.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #229
          Re: Svenza WCOOP stake

          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
          Tervitused Korgi-Paavole. KK vs 55 never wins! Pistke perse oma pokker!

          PokerStars - $200+$15|60/120 NL (9 max) - Holdem - 9 players
          Hand converted by PokerTracker 3

          Paisan666 (UTG): 8,334.00
          TheEsquilax (UTG+1): 8,355.00
          Svenza (MP): 11,082.00
          107tiger (MP+1): 4,745.00
          Geneva4ever (LP): 13,531.00
          sava-lenivec (CO): 22,821.00
          dosdow638 (BTN): 15,371.00
          Matheusnana (SB): 12,555.00
          risk2Dupside (BB): 10,375.00

          Paisan666 posts ante 15.00, TheEsquilax posts ante 15.00, Svenza posts ante 15.00, 107tiger posts ante 15.00, Geneva4ever posts ante 15.00, sava-lenivec posts ante 15.00, dosdow638 posts ante 15.00, Matheusnana posts ante 15.00, risk2Dupside posts ante 15.00, Matheusnana posts SB 60.00, risk2Dupside posts BB 120.00

          Pre Flop: (315.00) Svenza has K K

          Paisan666 calls 120.00, fold, Svenza raises to 480.00, fold, fold, fold, fold, fold, fold, Paisan666 calls 360.00

          Flop: (1275.00, 2 players) 4 5 2
          Paisan666 checks, Svenza bets 956.00, Paisan666 calls 956.00

          Turn: (3187.00, 2 players) 9
          Paisan666 checks, Svenza bets 2,390.00, Paisan666 raises to 4,780.00, Svenza raises to 9,631.00 and is all-in, Paisan666 calls 2,103.00 and is all-in

          River: (16953.00, 2 players) 8

          Paisan666 shows 5 5 (Three of a Kind, Fives) (Pre 20%, Flop 86%, Turn 95%)
          Svenza shows K K (One Pair, Kings) (Pre 80%, Flop 14%, Turn 5%)
          Paisan666 wins 16,953.00
          See on ikka päris optimistlik siin.
          Halva mängija vastu võib bet/fold(kui just täiesti vaal pole) aga solid mängija vastu kindlasti check back turn...

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #230
            Re: Svenza WCOOP stake

            Algselt postitas K2okfor_Mey;457638[B
            ]Kunagi oli üks pokkeriguru ( vb Brunson), kes ytles õigesti mängid sa siis kui sa mängiks[/B] samamoodi kui näed vastase kaarte. Seega 1010 vs AK pre all innis antud käes võidab Svenza 57 korda sajast, seega on ta mäng plus EV. Selge on see, et Pokerstarsis ja inernetipokkeris on AK AQ kõige ülemängitumad käed aga mis teha kui nad üle poolte kordade ka lauale tulevad.
            Jummala vale ja algajalik soovitus. Kui sul on käes AK, vastasel on 66 ja flop on AKQ. Vastane foldib alati cbetile aga mitte kunagi ei keera kätt blufiks siis check on armetu viga. Annad talle täiesti tasuta equityt. Sinu teoreemi järgi ei tohiks siin bettida ja paljud ei betikski aga see oleks viga ehk teoreem on vale.

            Seega see ütlus on täiesti solk ja väga palju sõltub ikkagi vastasest, postflop mängust ja boardidest.

            PS! Seda ütles Sklansky ja nii ta defineeris ära sõna «Viga». Tema teoreemi järgi on 23o foldimine preflopis viga, tegelikult see ei ole. Sest, kui sa näeksid vastase kaarte ja sul on käes 23o 100BB mängus, siis ma suht alati calliks, kui vastasel ei ole premium PP-d, sest holdemis on väga raske flopata paare, sette jne. ning seetõttu on väga lihtne vastast jõuga potist välja pressida ja saame teha seda väga tihti.

            Comment

            • K2okfor_Mey
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2012
              • 429

              #231
              Re: Svenza WCOOP stake

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Jummala vale ja algajalik soovitus. Kui sul on käes AK, vastasel on 66 ja flop on AKQ. Vastane foldib alati cbetile aga mitte kunagi ei keera kätt blufiks siis check on armetu viga. Annad talle täiesti tasuta equityt. Sinu teoreemi järgi ei tohiks siin bettida ja paljud ei betikski aga see oleks viga ehk teoreem on vale.

              Seega see ütlus on täiesti solk ja väga palju sõltub ikkagi vastasest, postflop mängust ja boardidest.


              PS! Seda ütles Sklansky ja nii ta defineeris ära sõna «Viga». Tema teoreemi järgi on 23o foldimine preflopis viga, tegelikult see ei ole. Sest, kui sa näeksid vastase kaarte ja sul on käes 23o 100BB mängus, siis ma suht alati calliks, kui vastasel ei ole premium PP-d, sest holdemis on väga raske flopata paare, sette jne. ning seetõttu on väga lihtne vastast jõuga potist välja pressida ja saame teha seda väga tihti.

              Ma ei rääkinud üldse postflop mängust vaid preflop all innist AKo vs 1010 on kümned ees matemaatiliselt ja ka pikas perspektiivis rahaliselt võidad. Loomulikul on on olukorrad erinevad vastased jne see ei puutu asjasse antud olukorras. Kui sa ei usu matemaatikasse pokkeris siis see on sinu probleem.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #232
                Re: Svenza WCOOP stake

                vähem lõvikonserve.
                jah, sul on õigus, et TT>AKo, aga sa ei saa panna vastast ühe käe peale, vaid tuleb vaadata kogu range.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #233
                  Re: Svenza WCOOP stake

                  Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                  Ma ei rääkinud üldse postflop mängust vaid preflop all innist AKo vs 1010 on kümned ees matemaatiliselt ja ka pikas perspektiivis rahaliselt võidad. Loomulikul on on olukorrad erinevad vastased jne see ei puutu asjasse antud olukorras. Kui sa ei usu matemaatikasse pokkeris siis see on sinu probleem.
                  Ja ma ei rääkinud üldse käest vaid targast teoreemist, millel tegelt ei ole mingit tõepõhja all - õigemini töötab ainult cooler vs cooler olukordades.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #234
                    Re: Svenza WCOOP stake

                    Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                    Ma ei rääkinud üldse postflop mängust vaid preflop all innist AKo vs 1010 on kümned ees matemaatiliselt ja ka pikas perspektiivis rahaliselt võidad. Loomulikul on on olukorrad erinevad vastased jne see ei puutu asjasse antud olukorras. Kui sa ei usu matemaatikasse pokkeris siis see on sinu probleem.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • K2okfor_Mey
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2012
                      • 429

                      #235
                      Re: Svenza WCOOP stake

                      Cool guys laseme Svenzal ka rääkida :D

                      Comment

                      • rasmer
                        Vana Tegija
                        • Oct 2009
                        • 1306

                        #236
                        Re: Svenza WCOOP stake

                        Range on nii 2009 imo. Tänapäeva tipud (Hellmuth jne) defineerivad käe siiski konkreetselt "White Magicu" abil.

                        Comment

                        • ok2aa
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1903

                          #237
                          Re: Svenza WCOOP stake

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #238
                            Re: Svenza WCOOP stake

                            Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                            Range on nii 2009 imo. Tänapäeva tipud (Hellmuth jne) defineerivad käe siiski konkreetselt "White Magicu" abil.
                            2009-2010 - range
                            2010 - täpse käe peale panemine
                            2011 - White magic
                            2012 - BM´i algoritmid
                            2013? - mingi voodoo millega saab välja filtreerida need turkad milles kindlalt cashid (mäng lahendatakse)

                            Pendli veeliks on rääkinud

                            Comment

                            • The_Meer
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 765

                              #239
                              Re: Svenza WCOOP stake

                              lol

                              Comment

                              Working...