Svenza WCOOP stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #46
    Re: Svenza WCOOP stake

    Bauss sa oled minu fanboy ??? Või arvad et ma Svenza fanboy ? :D

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #47
      Re: Svenza WCOOP stake

      Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
      Bauss sa oled minu fanboy ??? Või arvad et ma Svenza fanboy ? :D
      tema sinu.

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #48
        Re: Svenza WCOOP stake

        jep obv mina sinu

        Comment

        • ESTallin2
          Räme Fish
          • May 2012
          • 8

          #49
          Re: Svenza WCOOP stake

          Ei saa minu osakuid keegi. Maksin ära:)

          Comment

          • ESTallin2
            Räme Fish
            • May 2012
            • 8

            #50
            Re: Svenza WCOOP stake

            Ei vaadanud, et nii odav osak oleks kindlalt 20 võtnud

            Comment

            • Svenza
              Svetlana aka Buldooser
              • Oct 2008
              • 3591

              #51
              Re: Svenza WCOOP stake

              Kui atsetoonilt raha ei laeku, siis jääb 3 osakut veel üle. Kes homme päeval kella 12 ajal esimesena reageerib, saab omale rebida.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #52
                Re: Svenza WCOOP stake

                meme

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #53
                  Re: Svenza WCOOP stake

                  vennike saab järelejäänud 3 omale.

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #54
                    Re: Svenza WCOOP stake

                    saadan raha kohe.

                    ja tehtud, kodu ja muud loomad sügavale, või misiganes teil see teema oli siin.
                    Last edited by vennike; 02.09.12, 14:19.

                    Comment

                    • Kodu
                      Klubi Liige
                      • Dec 2008
                      • 311

                      #55
                      Re: Svenza WCOOP stake

                      ei näe esimesel turnal svenzat

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #56
                        Re: Svenza WCOOP stake

                        Vegases äkki juba? :D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: Svenza WCOOP stake

                          Saatsin talle sõnumi.

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #58
                            Re: Svenza WCOOP stake

                            Rahu. Late buyini teen. Satikad olid pooleli.

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #59
                              Re: Svenza WCOOP stake

                              Regatud. Tuju hea ja valmis tulistama.

                              Comment

                              • Svenza
                                Svetlana aka Buldooser
                                • Oct 2008
                                • 3591

                                #60
                                Re: Svenza WCOOP stake

                                PokerStars - $200+$15|50/100 NL (9 max) - Holdem - 9 players
                                Hand converted by PokerTracker 3

                                shaniquagrim (MP+1): 6,047.00
                                solmir (LP): 22,915.00
                                Svenza (CO): 9,820.00
                                Shuravin (BTN): 9,346.00
                                Fodio (SB): 10,021.00
                                obywatel_g (BB): 6,878.00
                                alig8or (UTG): 8,171.00
                                welshshark88 (UTG+1): 33,106.00
                                Skrigepas (MP): 13,766.00

                                shaniquagrim posts ante 10.00, solmir posts ante 10.00, Svenza posts ante 10.00, Shuravin posts ante 10.00, Fodio posts ante 10.00, obywatel_g posts ante 10.00, alig8or posts ante 10.00, welshshark88 posts ante 10.00, Skrigepas posts ante 10.00, Fodio posts SB 50.00, obywatel_g posts BB 100.00

                                Pre Flop: (240.00) Svenza has A 8

                                fold, fold, fold, shaniquagrim raises to 220.00, fold, Svenza calls 220.00, fold, fold, obywatel_g calls 120.00

                                Flop: (800.00, 3 players) 8 7 A
                                obywatel_g bets 400.00, fold, Svenza raises to 1,200.00, obywatel_g raises to 6,648.00 and is all-in, Svenza calls 5,448.00

                                Turn: (14096.00, 2 players) 3

                                River: (14096.00, 2 players) K

                                obywatel_g shows 8 7 (Two Pair, Eights and Sevens) (Pre 28%, Flop 8%, Turn 5%)
                                Svenza shows A 8 (Two Pair, Aces and Eights) (Pre 72%, Flop 92%, Turn 95%)
                                Svenza wins 14,096.00

                                Comment

                                Working...