ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ReinZ
    Kahtlustatav Pettus(t)es
    • Sep 2010
    • 43

    #16
    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

    Sng'des on suhteliselt kohutav jooks olnud.. palju suckoute, coolereid. Ei viitsi käsi hakkama otsima hetkel aga neid oli tõesti palju.
    Roll break-even.

    Comment

    • raidov
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2009
      • 436

      #17
      Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

      Update?

      Comment

      • ReinZ
        Kahtlustatav Pettus(t)es
        • Sep 2010
        • 43

        #18
        Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

        Algselt postitas raidov Vaata postitust
        Update?
        Ikka break-even. Uuendan järgmine kord siis kui olen plussis rohkem või hitin midagi.

        Comment

        • Addindo
          Räme Fish
          • Apr 2011
          • 4

          #19
          Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

          Algselt postitas ReinZ Vaata postitust
          Tere, sooviks stake $3.50 18 ja 45-man sng´dele PokerStars´is.
          Samuti tahaks osa võtta ka mõnest MicroMillions evendist kui stakejad lubavad.
          Stake suurus $250/191€ ehk 70 buy-in´i.
          Jagaks 50 osakuks - 1 osak $5 dollar´it.
          Mängin kuu jooksul nii palju kui võimalik. Tulemusi uuendan iga päev.
          Sample on küll väike aga olen kindel, et suudan kasumit sisse tuua. Andke ainult võimalus. :)
          Juhul kui stake peaks miinusesse jääma või rikun reegleid, siis korvan ise puudu oleva summa investoritele.
          Usalduse tekitamiseks annan ka oma ID-kaardi koopiad, aadressi, telefoni nr´i.
          Raha saab kanda Moneybookers´isse (Skrill)
          Graafik:
          Topshark:
          http://pokerprolabs.com/ReinZ87/PokerStars
          Ei hakka siin mingeid uusi reegleid tegema, kui igapäev siis igapäev.
          Last edited by Addindo; 24.03.12, 12:58.

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #20
            Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

            Ma usun et see pole sinuasi siin öelda vaid stakeja ja mängija omavaheline asi :)

            Comment

            • GigantPoker
              Bännitud
              • Mar 2012
              • 61

              #21
              Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

              See on täieti kahetsusväärne juhtum, et antakse stake(küll mängija, kes mingilmääral on võitev) ja rikub siin teadlikult, tahtlikult stake reegleid. Samas, kui siin mõned nädalad tagasi, et oldud siin foorumis nõus keegi stakema ühte eesti kõige paremat mängumeest. Sai oma stake mujalt. Millal küll kontroll muutub mõistlikuks?

              Comment

              • mikk2468
                Vana Tegija
                • Nov 2009
                • 1039

                #22
                Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                Algselt postitas GigantPoker Vaata postitust
                See on täieti kahetsusväärne juhtum, et antakse stake(küll mängija, kes mingilmääral on võitev) ja rikub siin teadlikult, tahtlikult stake reegleid. Samas, kui siin mõned nädalad tagasi, et oldud siin foorumis nõus keegi stakema ühte eesti kõige paremat mängumeest. Sai oma stake mujalt. Millal küll kontroll muutub mõistlikuks?
                kes see eesti kõige parem mängumees on siis?

                Comment

                • JohannesJ
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 684

                  #23
                  Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                  Vb. See sama kes mult läbi pm. Stake nuias ja väitis et 90 prossa pluss tuleb esimeseka 18 manides :-D
                  sry for OT.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #24
                    Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                    lolz tahaks ka teada =D

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #25
                      Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                      Eesti kõige parem mängumees vast ei vajagi stake, kui just õnnetult oma rahad kuskil kinni pole või scammi saanud.

                      Comment

                      • GigantPoker
                        Bännitud
                        • Mar 2012
                        • 61

                        #26
                        Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Eesti kõige parem mängumees vast ei vajagi stake, kui just õnnetult oma rahad kuskil kinni pole või scammi saanud.
                        Tüüp pidigi kõik rahad panema käiku, et uus elukohta hankida endale. Sestap tuligi siia stake küsima ja ma imestan, et keegi talle ei andnud. A samas võibolla oli ta liiga vaoshoitud enda võimete reklaamimises või üldse keeldus reaalselt end ilma reaalse huvita paljastama. Ah ma ei tea ka, ma küsin üle.

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #27
                          Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                          Pole märganudki eriti, et keegi üle NL100 stake oleks küsinud. Kui võtta term. "parim mängumees" siis eeldaks, et mänguks vähemalt midstakes cash või high stakes turnad/SNG-d.
                          Vabandan OT prst.

                          Comment

                          • GigantPoker
                            Bännitud
                            • Mar 2012
                            • 61

                            #28
                            Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                            Mängibki high stakes turnasi ja sngsi, küsis siit täpselt ma ei tea mida, mulle rääkis, et on valmis väga madalalt uuesti alustama, et nädala kahega jälle üleval olla, mis see täpselt tähendas, ma ei tea.

                            Comment

                            • Jäämees
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1182

                              #29
                              Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                              Viitsid, siis selle mehe kasutajanime ka öelda kui juba selliseks jutuks läks? Kuigi tegelt peaksime selle kuradima off topicu siin lõpetama.

                              Comment

                              • GigantPoker
                                Bännitud
                                • Mar 2012
                                • 61

                                #30
                                Re: ReinZ87 stake $3.50 18 & 45-man sng @ PokerStars

                                Ma ei tea ta kasutajanime, pean küsima. Ta ütles, et tegi siia konto, et stake küsida ja thats all i know.

                                Comment

                                Working...