Triobet ei maksnud võitu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #31
    Re: Triobet ei maksnud võitu

    Seda on iga vana triobeti hunt kogenud, et vabalt võib pakis olla nt kaks poti kuningat. Variatsiooon, mis teha.

    Comment

    • AndresBurget
      Bombay Esindaja
      • Jun 2009
      • 535

      #32
      Re: Triobet ei maksnud võitu

      Algselt postitas T1000 Vaata postitust
      Tere!

      Olen algaja ja mängisin Triobetis 1.20 6max extreme turbot ja võitsin ära aga millegipärast ei tulnus seda "õnnitlussilti" ja raha ka mitte. Hoopis jäeti mind lauda tsipihunnikuga ja siis hakkasid uued vennad sisse regama. Saatsin sinna kirja, vastasid, et teevad "microgamingu"sse järelpärimise. Noh, nüüd on nädal mööda aga midagi. Põhimõtteline küaimus. Nahhui ma üldse mängin :D
      Loodan, et said oma probleemi lahendatud.
      Üks on kindel - igal toal on omad probleemid ja need saab parandada vaid siis kui te mitte ainult ei diskuteeri siin, foorumis, vaid saadate pildimaterjali ja kirjelduse ka meile (kas klienditoele või näiteks otse mulle, andres.burget@triobet.com). Sellisel juhul saame tegelda nende probleemidega ning ka lahendused kiirelt. Seda enam on vähemalt minul kombeks anda ka väike boonus neile kes mingi olulise vea leiavad ja seeläbi probleemi lahendada aitavad :)

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #33
        Re: Triobet ei maksnud võitu

        In before "river on rigged".....konto 2234634677433

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #34
          Re: Triobet ei maksnud võitu

          :D

          Comment

          • T1000
            Räme Fish
            • Mar 2011
            • 9

            #35
            Re: Triobet ei maksnud võitu

            Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
            Loodan, et said oma probleemi lahendatud.
            Üks on kindel - igal toal on omad probleemid ja need saab parandada vaid siis kui te mitte ainult ei diskuteeri siin, foorumis, vaid saadate pildimaterjali ja kirjelduse ka meile (kas klienditoele või näiteks otse mulle, andres.burget@triobet.com). Sellisel juhul saame tegelda nende probleemidega ning ka lahendused kiirelt. Seda enam on vähemalt minul kombeks anda ka väike boonus neile kes mingi olulise vea leiavad ja seeläbi probleemi lahendada aitavad :)
            29. juunil saadsin Triobet klienditoele pildimateriali ja probleemi sisu. Siiamaani pole lahendust leitud ehk siis võit on saamata :)

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #36
              Re: Triobet ei maksnud võitu

              Algselt postitas T1000 Vaata postitust
              29. juunil saadsin Triobet klienditoele pildimateriali ja probleemi sisu. Siiamaani pole lahendust leitud ehk siis võit on saamata :)
              Saada kogu teema Andrese meilile...problem solved :)

              Comment

              • BuildUp
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2547

                #37
                Re: Triobet ei maksnud võitu

                Kui juba seda probleemi lahendama hakkate võiksite tõepoolest midagi selle riveriga ka ette võtta. :)

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #38
                  Re: Triobet ei maksnud võitu

                  yeah sa pole kunagi riverisse tõmmanud juu......

                  Comment

                  • T1000
                    Räme Fish
                    • Mar 2011
                    • 9

                    #39
                    Re: Triobet ei maksnud võitu

                    Probleem lahendatud.

                    Comment

                    • H2O
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 362

                      #40
                      Re: Triobet ei maksnud võitu

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      Seda on iga vana triobeti hunt kogenud, et vabalt võib pakis olla nt kaks poti kuningat. Variatsiooon, mis teha.

                      Triobetil on live mekki .

                      Comment

                      • TrvP
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2012
                        • 409

                        #41
                        Re: Triobet ei maksnud võitu

                        Haha, poleks uskunud, et selliseid asju võib ette tulla :D

                        Comment

                        Working...