Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #601
    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    Sissemaksed - Väljamaksed - Mängijate kontol olev raha = Reigist saadud tulu.

    Mõelge ka enne valem läbi, puusalt ei maksa tulistada. Sissemakse ja väljamakse vahet ei saa maksustada, kuna mängijate raha on ka nö "pajas"

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #602
      Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

      Ehk kui ma kannan 100$ sisse ja insta 100$ ka välja, siis ei pea OO midagi maksma riigile? Ja kui grindin 50 juurde ja kõik kannan v'lja, siis makstakse 50$ pealt mingit maksu? Reik pole siis maksustatud?

      Comment

      • Maheaatom
        Grinder
        • Oct 2008
        • 958

        #603
        Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

        Algselt postitas EGERT Vaata postitust
        Sissemaksed - Väljamaksed - Mängijate kontol olev raha = Reigist saadud tulu.

        Mõelge ka enne valem läbi, puusalt ei maksa tulistada. Sissemakse ja väljamakse vahet ei saa maksustada, kuna mängijate raha on ka nö "pajas"
        Ma ei mõelnud mängijate poolt tehtud sisse- ja väljamakseid, vaid seda kõike pokkeritoa poolset vaatenurgast. Maksustamise subjekt on pokkerituba, mitte mängija. Sissemakse - mängija paneb raha potti, väljamakse - mängija võidab panga (juhul kui mängija ei võida panka, on see mõistagi negatiivne). See kõik võrduks Eesti riigi jaoks reigiga vaid juhul kui oleks selline pokkerituba või võrgustik, kus mängiksid vaid Eesti elanikud.

        On ka variant b. Oletame, et keegi Eesti rikkur võtab ja mängib mälus peaga Olympic Onlines 1M euri maha, makstes sama ajal pokkeritoale reiki 1000 taala. Ja maksuamet küsib OO käest 50000 euri hasartmängumaksu.

        Vähemalt mina nii sellest aru sain kui Andres meile novembris pokkeritubade maksustamisest praktikas tänase HSM järgi rääkis.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #604
          Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Sass tegelikult loll ei tundu. Tal paistavad olevat pigem suhtumis/suhtlemis probleemid.
          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
          Leathersass?
          Kusjuures Leathersassiga oli meil peale jõule väike stake/coaching. Tõmbas ilusti rolli duublisse ja jäi pappi ning õigust ülegi. Mängida ta oskab ja IRL ka full idioot ei ole, lihtsalt spammab liialt.

          Tulevane lendur ju :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #605
            Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

            Algselt postitas kuco Vaata postitust
            Minuteada peaks olema
            Sissemaksed - Väljamaksed = maksustatav summa
            Jup.

            PM, OO või TrioBet tahaksi omale räigelt võitvaid mängijaid. Kui nad iga kuu rohkem välja cashivad, kui fishid läbi nende sisse deponeerivad siis riigile ei pea midagi maksma. Kusjuures ma ei imestakski kui nii hetkel on.

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #606
              Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

              mõtlesingi et miks OOs nii palju team olympic mängijaid on.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #607
                Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                No aga paljud neist ei ole võitvad, vähemalt mitte OO-s

                Comment

                • Maheaatom
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 958

                  #608
                  Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                  Noh, teisalt ei meeldi jälle võrgustikele pokkeritoad, kus on liialt palju võitvaid mängijaid.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #609
                    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                    Jup. Aga mis teha kui sul on 1000 kaotavat mängijat, kes iga kuu deponeerivad $10 aga kaks võitvat, kes kahepeale kuus cashoudivad $20,000 :)

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #610
                      Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Kusjuures Leathersassiga oli meil peale jõule väike stake/coaching. Tõmbas ilusti rolli duublisse ja jäi pappi ning õigust ülegi. Mängida ta oskab ja IRL ka full idioot ei ole, lihtsalt spammab liialt.

                      Tulevane lendur ju :)
                      Päris kena. Kõige rohkem ajabki närvi, et ta spämmib ja laseb ennast liialt provotseerida. Sai kooli sisse? :)
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #611
                        Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                        Ammu koolis sees ju. Tänu temale sain teada, mida tähendab ILS - Independet Landing System ja enamus lennukeid/piloot just seda kasutabki.

                        Comment

                        • Helmps
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 828

                          #612
                          Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ammu koolis sees ju. Tänu temale sain teada, mida tähendab ILS - Independet Landing System ja enamus lennukeid/piloot just seda kasutabki.

                          Tegemist peaks olema siiski Instrument Landing System

                          Sorry for OT

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #613
                            Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                            Siis saab sass lõuga. Kuigi googeldas sõna GILS on olemas küll. Panen mendi poolt ka paugu :)

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #614
                              Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                              Foorumi kasutaja : DaddyDuffy
                              Full tilt poker: billaivi

                              Kirjutas pmst iga päev ja lunis, et tahab daily dollarit mängida. Et kas ma stakeks või ta kannab panka 5 eurot ja ma 5 dollarit asemele vms. Lõpuks ei jaksanud enam kuulata ja kandsin talle selle 4 dollarit ära, kasum 50-50 ja nii ta läks. 4 dollarit oma pokkerikontol nähes härra DaddyDuffy ilmselt hullus ja ei teadnud, mida sellega peale hakata. Seega jooksis ta mängima kokkulepitust teist turniiri, kus isegi mincashis (vaatasin ta mängu 6bb-ga preflop 3bb call-fold oli üks meeldejäävamaid), aga mina oma 4 dollarist näen siiani vaid und:(

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #615
                                Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                Foorumi kasutaja : DaddyDuffy
                                Full tilt poker: billaivi

                                Kirjutas pmst iga päev ja lunis, et tahab daily dollarit mängida. Et kas ma stakeks või ta kannab panka 5 eurot ja ma 5 dollarit asemele vms. Lõpuks ei jaksanud enam kuulata ja kandsin talle selle 4 dollarit ära, kasum 50-50 ja nii ta läks. 4 dollarit oma pokkerikontol nähes härra DaddyDuffy ilmselt hullus ja ei teadnud, mida sellega peale hakata. Seega jooksis ta mängima kokkulepitust teist turniiri, kus isegi mincashis (vaatasin ta mängu 6bb-ga preflop 3bb call-fold oli üks meeldejäävamaid), aga mina oma 4 dollarist näen siiani vaid und:(
                                eks ta ise ütles ka, et see 888 50k guarant 2. koht oli paras kobistamine. samas ITM turnasid ju päris tihedalt OPRi järgi ja arvestades ka fieldi suurust.
                                Last edited by adam_q; 14.02.11, 13:31.

                                Comment

                                Working...