Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #331
    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

    tra sellele laasi ahvile võiks niisama juba turpi kütta.

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #332
      Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Mingit tõestust on? Tead eesnime/perenime? Lao kõik lagedale.
      MSNi logid teises arvutis, mis asub 250km eemal, 2 nädala pärast saan ehk infi.

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #333
        Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

        Andke Laasile aega. Poiss ilmselt veel Soomes rügab tööd, et võlgasid maksta. Pealegi ta lasti ju ise ka üle. Muidugi aeg on päris pikale veninud, aga arvan ta maksab ikkagi ära. Ei tundu petturina.
        Selle tristano kohta meenub mulle midagi kunagi pokernewsi foorumist. Seal oli tal ka mingi jama mingisuguste rahadega. Et pole päris puhas poiss ka varem olnud.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #334
          Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

          Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
          Andke Laasile aega. Poiss ilmselt veel Soomes rügab tööd, et võlgasid maksta. Pealegi ta lasti ju ise ka üle. Muidugi aeg on päris pikale veninud, aga arvan ta maksab ikkagi ära. Ei tundu petturina.
          Selle tristano kohta meenub mulle midagi kunagi pokernewsi foorumist. Seal oli tal ka mingi jama mingisuguste rahadega. Et pole päris puhas poiss ka varem olnud.
          Sorry aga see, et teda ülelasti ei ole mitte mingi argument. Teiseks minu andmetel on ta turniire igapäev mänginud, foorumis ei ole aga 8-ndast augustist saadik käinud.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #335
            Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

            Algselt postitas adam_q Vaata postitust
            võlasumma niisama kerkib, ühepoolselt? back to the 90s.
            Laas ise ütles, et iga päev lisandub $10 ja ei ole kordagi öelnud, et nüüdsest see enam jõus ei ole seega kerkib jah ja kahepoolselt.

            Comment

            • reigo
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 97

              #336
              Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

              Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
              Andke Laasile aega. Poiss ilmselt veel Soomes rügab tööd, et võlgasid maksta. Pealegi ta lasti ju ise ka üle. Muidugi aeg on päris pikale veninud, aga arvan ta maksab ikkagi ära. Ei tundu petturina.
              Selle tristano kohta meenub mulle midagi kunagi pokernewsi foorumist. Seal oli tal ka mingi jama mingisuguste rahadega. Et pole päris puhas poiss ka varem olnud.
              Arvan, et 5 minutit minu poolt antud steigi tagasi kandmiseks peaks ta ikka aega leidma.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #337
                Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                Üllatav, kui palju pettureid lagedale tuuakse. On ikka tüübid. Laasi case puhul usun/loodan tõesti, et ära maksab, tundus tõesti selline vagur lambuke .

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #338
                  Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Laas kus oled? Võlg ~ triple up.
                  Codecci, sul ei ole mõtet lasta võlal edasi kasvada, see ainult vähendab tõenäosust, et sa midagi sellest üldse näed või et ta kunagi eesti pokkeriringkondades ennast näole annab. Paarisaja taalase võla eest üle $1k sisse nõuda oleks ka moraalselt kohane vaid Jõulisele Gennadile. Tüüp oli ikkagi mingil määral lootustandev ja päris värvikas kuju, tahaks teda kunagi foorumis jälle näha.

                  Ma päris kindel ei ole, aga ka seadustes peaks olema kusagil kirjas, et võla intress ei tohi ületada võlasummat. Kui sa otsustaksid, et Laas peaks maksma kahekordse võlasumma, oleks see minu meelest päris mõistlik. On korralik lootus, et tüüp ära maksab ja oleks ka piisav karistus nii julgelt välja antud lubaduse eest.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #339
                    Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                    Busted!

                    Tho ma pole teda MSN'is päris tükk aega näinud ( võib-olla pole lihtsalt tähele pannud )...

                    Comment

                    • eyestabber
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 505

                      #340
                      Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                      tahaks ka teada kus härra laas pesitseb:D pole võlgu ega midagi , aga lihtsalt huvitab. saime nagu päris hästi läbi aga nüüd juba poolest suvest täiesti kadunud. niiet kui kellelgi head infi siis jagage

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #341
                        Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                        Codecci, sul ei ole mõtet lasta võlal edasi kasvada, see ainult vähendab tõenäosust, et sa midagi sellest üldse näed või et ta kunagi eesti pokkeriringkondades ennast näole annab. Paarisaja taalase võla eest üle $1k sisse nõuda oleks ka moraalselt kohane vaid Jõulisele Gennadile. Tüüp oli ikkagi mingil määral lootustandev ja päris värvikas kuju, tahaks teda kunagi foorumis jälle näha.

                        Ma päris kindel ei ole, aga ka seadustes peaks olema kusagil kirjas, et võla intress ei tohi ületada võlasummat. Kui sa otsustaksid, et Laas peaks maksma kahekordse võlasumma, oleks see minu meelest päris mõistlik. On korralik lootus, et tüüp ära maksab ja oleks ka piisav karistus nii julgelt välja antud lubaduse eest.
                        Ta võiks ise tulla rääkima ja mingid tingimused välja käia millest ta kindlalt kinni peab, tänapäeval ei ole eriti raske internetti pääseda ükskõik kus sa pesitsed.

                        Seda ei karda, et midagi üldse sellest näen, ma ei usu et ta maine talle üldse korda ei lähe.

                        Tulgu, rääkigu, käigu mingi plaan välja ja kui see on mõistlik ja ta sellest kinni peab siis miks mitte. Senikaua kuni ta on kivi all tiksub tema enda väljapakutud intress.

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #342
                          Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Codecci, sul ei ole mõtet lasta võlal edasi kasvada, see ainult vähendab tõenäosust, et sa midagi sellest üldse näed või et ta kunagi eesti pokkeriringkondades ennast näole annab. Paarisaja taalase võla eest üle $1k sisse nõuda oleks ka moraalselt kohane vaid Jõulisele Gennadile. Tüüp oli ikkagi mingil määral lootustandev ja päris värvikas kuju, tahaks teda kunagi foorumis jälle näha.

                          Ma päris kindel ei ole, aga ka seadustes peaks olema kusagil kirjas, et võla intress ei tohi ületada võlasummat. Kui sa otsustaksid, et Laas peaks maksma kahekordse võlasumma, oleks see minu meelest päris mõistlik. On korralik lootus, et tüüp ära maksab ja oleks ka piisav karistus nii julgelt välja antud lubaduse eest.
                          Ei ole otseselt seaduses kirjas, vaid kohtupraktika pinnalt tuletatud mõistlikkuse põhimõttega. Aga see selleks.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #343
                            Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                            Vabandan trollimise pärast, aga müüge Lädrale võlg maha

                            Comment

                            • kardpleier
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 699

                              #344
                              Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                              Kristjan mul suht kauaaegne sõber ning mulle päris mitu korda võlgu olnud, kuid alati on ära maksnud. vahel küll väikeste viivitustega, kuid siiski on kõik( vahel isegi rohkem) ära maksnud. msnis pole pikka aega näha olnud teda , seega usun/uskusin et ta tõesti soomes tööl. septis mängitud sng-de kohta ei oska midagi kosta.

                              ju ta varsti postitab siia mis vahepeal toimunud ja kuidas makstud saab.

                              Comment

                              • s1990n
                                Jube Noob
                                • Mar 2009
                                • 107

                                #345
                                Re: Petturite nimekiri, kellega ei tasuks tulevikus diile teha

                                Algselt postitas reigo Vaata postitust
                                Meelis Vestla ,

                                pokerstars : tristan00
                                full tilt : MtristanV
                                foorumis : tristano00

                                Steikisin teda ühe korra 300ks mänguks, tegime foorumisse ka vastava teema. Tema tahtis diili varem lõpetada ja saime kokkuleppele. Rahad sain ilusti kätte ja kõik oli korras.

                                Pea nädal hiljem küsis ta minult uut steiki, seekord jäi teema foorumisse tegemata, kuna ise ta ei viitsinud eriti ja ma ka vajadust ei näinud. Steigi suuruseks oli 500$ ja msnis sai kokku lepitud et kõik tingimused on samad, mis esimese steigi puhul. Steik jagunes kahe toa vahel, starsi ja tildi. Mingil määral hoidsin silma peal, et kuidas läheb, mingit pettust ei kartnud. Lõpuks hakkas raha otsa saama ja hakkasime otsi kokku tõmbama. Siis vaatasin juba sharkscopeist ja OPR-st ta tulemusi ja et kas kõik ikka klapib. ~100$ oli puudu. Esialgu ajas vastu et kõik korras ja lihtsalt kaduma läinud mõned turniirid vms. Palusin saata tal starsi historyst pildi, millele ta kategooriliselt vastu oli. Hiljem tunnistas et oli 57$ välja kandnud (summa ei pruugi täpne olla). Samuti oli mänginud 55$ turniiri mis oli vastuolus kokkulepitud reeglitega. Ise sain teada sellest kõigest juuni lõpus. Kuna eelmine steik läks probleemiteta ja tean teda ka päris elus, siis ei tahtnud teda kohe petturiks tembeldada. Kokkulepe jäi, et maksab mulle steigi terves ulatuses tagasi (mida nägid ette ka reeglid). Kuna sellist summat tal kohe võtta polnud, siis saime kokkuleppele et maksab 100$ kuus. Siiani on aga asjad niimoodi läinud, et mina olen saanud temalt 250 krooni ( + postituse ajal saadetud 15$). Samas kui tema on saanud käia live turniiridel, mille sisseost on täpselt selles suurusjärgus, mis ta mulle kuus maksma peaks. Käis ta APAT-il ja triobet livel, mille sisseost oli 1100.-


                                Toomas Hunt,

                                pokerstars : tuneunes

                                Ka teda tean päris elus. Foorumis tal kasutajat minu teada pole. Sai teda steigitud 2,2$ 180 man turbo sng-dele starsis. Algsumma oli 220$. Kuna päris kindel temas polnud siis ei andnud talle esialgu midagi. Lõpuks oli aga ülevalpool mainitud Meelis nõus teda nö käendama, et kui tema keerab diili perse, siis Meelis maksab selle kinni. Selleks ajaks olin juba üpris kindel Meelises ja usaldasin teda. Esialgu läks kõik nii nagu pidi ja kõik oli korras. Varsti aga enam ta ei mänginud ja oli kadunud. Ühendust saades ja öeldes et kannaks tagasi rahad keeldus ta seda tegemast. Lõpuks tunnistas, et tal pole enam neid rahasid.

                                Igastahes rahad tal mingiks ajaks tekkisid, hittis paar turnat jne. Viimasel triobet livel sai 2.koha ja 16 000.- Praeguseks on öelnud mitmed ajad, mil ära maksab, kui alati tuleb "midagi vahele".

                                Miks küsin üldse mingitki raha Toomaselt, kui Meelis peab mulle maksma? Sest Toomasel on reaalselt olemas see raha, Meelisel aga arvatavasti mitte. + Toomas on mulle ka stake väliselt võlgu.


                                Praeguse seisuga võlgneb Meelis mulle 670$ ( osa Toomase võlga ja steiki summa ) ja Toomas 260$ ( varasem võlg ja stake ). Sellel, miks need summad just sellised on, pole vist eriti tähtsust. Mõlemad teavad neid ja kumbki pole vastu vaielnud.


                                Mingi abi ma siit vaevalt saan. Ei taotlegi seda. Moraali lugemist samuti ei vaja. Sain oma õppetunni Skrundaga, kuid kahjuks liiga hilja, sest selleks ajaks olid juba uued jamad alguse saanud.

                                Kuna mõlemad käivad ka aegajalt live turniiridel, siis loodan, et vähemalt osa selle foorumi liikmeid, kes nad ära tunnevad, kohtlevad neid ka vastavalt.
                                Samuti loodan, et keegi ei satu peale minu enam mingite jamade otsa seoses kahe eelpool nimetatud isikuga.
                                Okei räägin oma loo kh siis nende kohta ära.Nimelt sai juuli algul stake jagatud.Foorumikasutaja tristanoo00-le sai kh siis stake jagatud.Olin varem tema asjade kulgemist pealt vaadatud ja loetud ja varem tundus nagu kõik ok, kuigi vahepeal lugesin oli mingi jama, aga vaatasin et maksis ära ja kõik OK.Jagasin temale kh siis stake ja sai isegi päevik tehtud diilide foorumi alla.Algul tundus kõik OK andis oma asjadel koguaeg ülevaate.Andsin tallle siis stake 500$ ja Pacific pokkeritoas.Siis aga hiljem kolis ta PKR-i kuna ütles, et Pacificus turnade valik suht kehva.Mingi aja möödudes aga ütles, et kolib starsi.Ütles mulle veel et kandis rahad MB-sse et rahad siis edasi starsi edasi viia.Siis ütles mulle veel, et PKR-ist MB võtab 3 päeva aega ja et kas ma kannaks talle starsi 100$ et saaks starsis nii kaua mängida ja et kui rahad starsis, et siis kannab mulle 100$ tagasi.Siis aga tekkis pikem vaikus.Küsisin mitmeid kordki et kuule kanna mulle see 100$ ära ja siis vastas et ta naise juuures maal, et kui koju jõuab siis kannab.Selleks ajaks oli tal oli roll alles umbes 300$ (vist).Olen siis mitmeid kordi MSN-is küsinud et kuna 100$ mulle ära kannad ja siis ei vastanud.Eile siis ilmus taas MSNi ja ütlesin et kle kanna 100$ ära siis naine vastas et Meelis pesus.Ütlesin et kannaks mulle 100$ ära.Täna siis sain temaga ise rääkida MSN-is ja ütlesin et kle kanna kogu roll tagasi mis sul on et lõpetame diili ära.Siis ütles ta mulle et kannab õhtul kui koju jõuab.Rahasid pole aga senini minu starsi kontol seega olen vist rahadest ilma :( .Loodan tema käest kasvõi oma 200$ tagasi saada.

                                Foorumikasutaja tuneunesega sai kh siis diil tehtud mille kohta me päevikut ei teinud kuna ei näinud vajadust.Algul küsis mu jaoks stake 6$ sngde jaoks, mida ma aga talle ei andnud.Hiljem aga küsis et kas saaksid talle 100$ anda.Otsustasin et siis annan talle 100$ MTT jaoks.Siis hiljem küsis ta aga 240$ juurde, mida ma talle ka omast lollusest andsin kuna oli hittinud paar turnat ja vaatasin, et siit tuleb asjalik diil.Minu diiili ajadel ta hittis umbes 1500$.Nüüd kui ütlesin, et lõpetame diili siis ütles,et kannab mullle 12 000 panka,kahjuks aga seda minu pangaarvele järgmine päev ei ilmunud ei ilmunud ja olin suht vihane.Eile siis rääkisin temaga MSN-is taas ja küsisin, kus ma rahad on??Siis tuli aga välja, et oli kõik minu raha alimentide peale raisanud.Ütlesin, siis et mees kas sul nagu häbi kh on või ei??Siis vastas mulle et mis mina teha saan.Ütles mulle et kavatseb mulle ära maksta kunagi?Siis vastas mulle et kui raha saab siis maksab.Mai tea mai oska midagi nende kahe vennikesega muud peale hakata kui, et bannige mõlemad kasutajad foorumist ära ja eks näis nendega tuleks igatahes midagi ette võtta.Mai looda muud kui et tristano00 maksaks mulle 200$ ära ja tuneunes maksaks mulle 340$ ära mis nad mulle võlgu on.Igatahes ütlen teistele edasi et jagage stake ainult nendele keda tunnete IRL ja keda usaldate.Sain valusalt ise kh praegu mööda näppe, aga jh eks vigadest õpitakse.Igatahes edaspidi kui stake jagan, siis uurin rohkem staketavate tausta.Teistele aga GL laudades

                                Comment

                                Working...