Tere,
Juhtus siis selline inetu lugu, kus see Tartu neiu palus mai keskel live turniiri eest ära maksta 150 € kuna tuleb kaugemalt ja teisest linnast, aga kohti oli jäänud vähe. Otsustasin inimest aidata ja ta lubas samal päeval raha ka üle kanda, kahjuks pole seda siiamaani tehtud.
Juhtus siis selline inetu lugu, kus see Tartu neiu palus mai keskel live turniiri eest ära maksta 150 € kuna tuleb kaugemalt ja teisest linnast, aga kohti oli jäänud vähe. Otsustasin inimest aidata ja ta lubas samal päeval raha ka üle kanda, kahjuks pole seda siiamaani tehtud.
Comment