Kasutaja Rens-

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ballahollic
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 388

    #1

    Kasutaja Rens-

    Sai talle 11.05 Skrilli väike summa kantud ja lubas reedeks(15.05) raha tagasi kanda.. reedel raha ei tulnud, lubas siis 3 päeva järjest, et homme.. homme jne.. Nüüd 3 päeva pole enam midagi vastanud. Rääkis veel, et nii väikse summa(30€) pärast ei hakka nime rikkuma jne aga no kui mees ei vasta pole midagi teha.. Pärisnime veel ei avalda..
  • Ballahollic
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 388

    #2
    Re: Kasutaja Rens-

    Kurat, panin nime nüüd googlesse ja ikkagi tasub mainimist see nimi: Reno Kööts

    Last edited by Ballahollic; 21.05.15, 11:27.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: Kasutaja Rens-

      Nii kuum ja värske petuteema aga kedagi ei huvita ka see enam Pokkeriprodes :D.

      RIP IN PEACE pokkeriprod.com

      Comment

      • rollkopter
        Grinder
        • Oct 2011
        • 501

        #4
        Re: Kasutaja Rens-

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Nii kuum ja värske petuteema aga kedagi ei huvita ka see enam Pokkeriprodes :D.

        RIP IN PEACE pokkeriprod.com
        rest in peace in peace?

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: Kasutaja Rens-

          Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
          rest in peace in peace?
          jah

          Comment

          • estdonk
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2011
            • 450

            #6
            Re: Kasutaja Rens-

            Tegin temaga 2 vahetust ja mõlemad korrad kandis ette. Sellest muidugi ei saa aru, miks nii väikse summa pärast oli vaja? 1 vahetus minuga oli isegi suurem.

            Comment

            • Fuzzy
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 452

              #7
              Re: Kasutaja Rens-

              Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
              Rääkis veel, et nii väikse summa(30€) pärast ei hakka nime rikkuma jne
              Scammeri jaoks pole ükski summa liiga väike :D

              Comment

              • Ballahollic
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 388

                #8
                Re: Kasutaja Rens-

                Nüüd lubas hiljemalt uue kuu alguseks maksta 100€ :D

                Comment

                • estdonk
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2011
                  • 450

                  #9
                  Re: Kasutaja Rens-

                  Päris hästi teenid ikka selle vahetusega :)

                  Comment

                  • Ballahollic
                    Õpihimuline Mängur
                    • Mar 2011
                    • 388

                    #10
                    Re: Kasutaja Rens-

                    täna laekus 40 eurot.. minu poolest võib teema kinni panna.

                    Comment

                    Working...