ASD

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Narrator
    Julm Donk
    • Apr 2011
    • 75

    #1

    ASD

    Kõik korras.
    Last edited by Narrator; 12.03.14, 13:42.
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #2
    Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.

    Polegi juba ammu ühtegi pettuse teemat olnud.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • eyestabber
        Grinder
        • Feb 2010
        • 505

        #4
        Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.

        ei tahaks eriti pettust uskuda, suht usaldusväärne vana tundub. Mingi arusaamatus ma usun ja saad oma rahad kätte ikka

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.

          Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
          ei tahaks eriti pettust uskuda, suht usaldusväärne vana tundub. Mingi arusaamatus ma usun ja saad oma rahad kätte ikka
          +1

          Samas äärmiselt ebaprofessionaalne käitumine (projekt oli ärijuhtimise kohta?) ja ma ei saa aru miks inimesed teevad nii rumalaid vigu ja lasevad enda mainet rikkuda sellise asja tekkimsiega.

          Kui on scam siis saaks scami ka ilusamaks ja pikemaks venitada. Praegu on seis halenaljakas.

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #6
            Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.

            Ülikooli scammimise osa on selles loos ok?

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #7
              Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.

              Algselt postitas alaska Vaata postitust
              Ülikooli scammimise osa on selles loos ok?
              yup

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.

                Pigem rasked ajad vms, ei usu ka, et antud kasutaja nii vähese summa pärast valmis scammima on. Usun, et saad oma rahad kätte.

                Temapoolne käitumine muidugi halb ja teema igati õigustatud.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #9
                  Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.

                  Rasked ajad, my ass. Ma ei tea, mis neil kokku oli lepitud, kuid 10 veebruraist saab kohe kuu aega täis ja vend on rahaga kadunud. Mina nimetan huiariks selliseid ja tuletan iga kord talle meelde seda, kui nägema juhtun.

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #10
                    Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.

                    Rahad kantud, sorri olin 2 nädalat outbackis välis-komandeeringus, unustasin enne minekut raha kanda, foorumis käimise koha, nii palju kui mingi leviugu leidsin, jõudsin korra sisse logida. Ainuke koht kus käia sain oli facebook.
                    Vähe sitasti kukkus asi välja ja panin ka tunduvalt suurema summa teele kui lubatud oli.

                    Comment

                    • eyestabber
                      Grinder
                      • Feb 2010
                      • 505

                      #11
                      Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.

                      Mina näiteks usun siinkohal Andrust.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #12
                        Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.

                        Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
                        Mina näiteks usun siinkohal Andrust.
                        Ma usun ilusat DPd

                        Comment

                        • Narrator
                          Julm Donk
                          • Apr 2011
                          • 75

                          #13
                          Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.

                          Kõik rahad makstud. Rohkemgi veel kui üldse algul mõeldud oli. Ma ei tea kas ma pime aga ei suutnud kuskilt leida mingit valikut, mis võimaldaks teema ära kustutada. Nii, et äkki mõni kõrgemal võimul kasutaja suudab vastu tulla ja võimaluse korral selle teema ära kustutada.
                          Last edited by Narrator; 12.03.14, 13:44.

                          Comment

                          • bi0hazard
                            Vana Tegija
                            • Jul 2010
                            • 1342

                            #14
                            Re: ASD

                            väga tore, et asi lahenes. wp yolpa.

                            Comment

                            Working...