Kõik korras.
ASD
Collapse
X
-
Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.
ei tahaks eriti pettust uskuda, suht usaldusväärne vana tundub. Mingi arusaamatus ma usun ja saad oma rahad kätte ikka
Comment
-
Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.
+1Algselt postitas eyestabber Vaata postitustei tahaks eriti pettust uskuda, suht usaldusväärne vana tundub. Mingi arusaamatus ma usun ja saad oma rahad kätte ikka
Samas äärmiselt ebaprofessionaalne käitumine (projekt oli ärijuhtimise kohta?) ja ma ei saa aru miks inimesed teevad nii rumalaid vigu ja lasevad enda mainet rikkuda sellise asja tekkimsiega.
Kui on scam siis saaks scami ka ilusamaks ja pikemaks venitada. Praegu on seis halenaljakas.
Comment
-
Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.
yupAlgselt postitas alaska Vaata postitustÜlikooli scammimise osa on selles loos ok?
Comment
-
Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.
Pigem rasked ajad vms, ei usu ka, et antud kasutaja nii vähese summa pärast valmis scammima on. Usun, et saad oma rahad kätte.
Temapoolne käitumine muidugi halb ja teema igati õigustatud.
Comment
-
Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.
Rasked ajad, my ass. Ma ei tea, mis neil kokku oli lepitud, kuid 10 veebruraist saab kohe kuu aega täis ja vend on rahaga kadunud. Mina nimetan huiariks selliseid ja tuletan iga kord talle meelde seda, kui nägema juhtun.
Comment
-
Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.
Rahad kantud, sorri olin 2 nädalat outbackis välis-komandeeringus, unustasin enne minekut raha kanda, foorumis käimise koha, nii palju kui mingi leviugu leidsin, jõudsin korra sisse logida. Ainuke koht kus käia sain oli facebook.
Vähe sitasti kukkus asi välja ja panin ka tunduvalt suurema summa teele kui lubatud oli.
Comment
-
-
Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.
Ma usun ilusat DPdAlgselt postitas eyestabber Vaata postitustMina näiteks usun siinkohal Andrust.
Comment
-
Re: Roland Keiso pettus. Foorumikasutaja yolpa.
Kõik rahad makstud. Rohkemgi veel kui üldse algul mõeldud oli. Ma ei tea kas ma pime aga ei suutnud kuskilt leida mingit valikut, mis võimaldaks teema ära kustutada. Nii, et äkki mõni kõrgemal võimul kasutaja suudab vastu tulla ja võimaluse korral selle teema ära kustutada.Last edited by Narrator; 12.03.14, 13:44.
Comment
Comment