SVENZA teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #91
    Re: SVENZA teema

    Mis selle teema eesmärk muidu on? Internetikiusamiseks on vanust enamusel nagu liiga palju juba.

    Comment

    • Junken
      Lendur Sass
      • Sep 2011
      • 1039

      #92
      Re: SVENZA teema

      ei tea kui ma svenzalt olympsis 60% stacki ära tõmbasin turkal, ka vist kerge suckoudiga, siis küll kannaga ei lubatud anda.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #93
        Re: SVENZA teema

        Algselt postitas Junken Vaata postitust
        ei tea kui ma svenzalt olympsis 60% stacki ära tõmbasin turkal, ka vist kerge suckoudiga, siis küll kannaga ei lubatud anda.
        Ilmselt märkas ta su õlgasid mida on treenitud seitset harjutust kasutates ning ei julgenud seetõttu midagi ütlema hakata.
        Last edited by Fabulous; 01.09.13, 13:54. Põhjus: sorry for tarding

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #94
          Re: SVENZA teema

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Ilmselt märkas ta su õlgasid mida on treenitud seitset harjutust kasutates ning ei julgenud seetõttu midagi ütlema hakata.
          lmao

          Comment

          • Junken
            Lendur Sass
            • Sep 2011
            • 1039

            #95
            Re: SVENZA teema

            ma ise jõudsin ka sellele järelduseni

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #96
              Re: SVENZA teema

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Ilmselt märkas ta su õlgasid mida on treenitud seitset harjutust kasutates ning ei julgenud seetõttu midagi ütlema hakata.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #97
                Re: SVENZA teema

                krt on veel highrolleri emv videoid kuskil, kus svenza kommneteerib-suht epic. Ei leidnud ülesse

                Comment

                • eddi
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1200

                  #98
                  Re: SVENZA teema

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  krt on veel highrolleri emv videoid kuskil, kus svenza kommneteerib-suht epic. Ei leidnud ülesse
                  Haha, paras huumor oleks jah uuesti kuulata :D kui on sitt päev selja taga, paned selle emv video käima

                  Comment

                  • runnar
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 740

                    #99
                    Re: SVENZA teema

                    Comment

                    • Junken
                      Lendur Sass
                      • Sep 2011
                      • 1039

                      #100
                      Re: SVENZA teema

                      irw 1:09 hakkab pihta vist... lamba-ants

                      Comment

                      Working...