Marek Vassilko pettis 1k$

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Viiidrik
    Jube Noob
    • Dec 2009
    • 128

    #91
    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    Pigem prügikasti põrkest.

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #92
      Re: Marek Vassilko pettis 1k$

      Algselt postitas Viiidrik Vaata postitust
      Pigem prügikasti põrkest.
      pigem auto põrkest

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #93
        Re: Marek Vassilko pettis 1k$

        Mis seis on?

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #94
          Re: Marek Vassilko pettis 1k$

          Kas keegi on saatnud selle teema lingi nt Marek Vassilko naisele ( https://www.facebook.com/kaisa.valk.5 ) ?

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #95
            Re: Marek Vassilko pettis 1k$

            Väike flaier teha ja FB tiirlema, 100% sharen! Kuna stakeja vist passive, siis võivad kõvemad edijad siin tuld anda.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #96
              Re: Marek Vassilko pettis 1k$

              Inimesed, kes on M.Vassilkoga sõbrad võiks temast pilte postitada. Tahaks teada, milline on petturi nägu..

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #97
                Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                Mees, kes elus ei saa millegagi hakkama.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by ristijeesus; 12.08.12, 07:43.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #98
                  Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                  Saatsin M.Vassilko FB tüdrukule kirja koos selle threadi lingiga, et kas ta on teadlik, millega ta mees tegeleb

                  Comment

                  • BentleyMulsanne
                    Bännitud
                    • May 2012
                    • 499

                    #99
                    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                    Lisaks kõigele Väga üllas tegu, naise suhtes.

                    Comment

                    • maarios
                      Julm Donk
                      • Feb 2010
                      • 89

                      #100
                      Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Saatsin M.Vassilko FB tüdrukule kirja koos selle threadi lingiga, et kas ta on teadlik, millega ta mees tegeleb
                      Väga epic oleks, kui tüdruk vastab, et teab keissi ning tal savi sellest (loe: kah osaline pettusest)......

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #101
                        Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        Saatsin M.Vassilko FB tüdrukule kirja koos selle threadi lingiga, et kas ta on teadlik, millega ta mees tegeleb
                        Chick saadab vastu: Tänan teavitamast, vaata minu fotode alt "ehted".

                        Comment

                        • BentleyMulsanne
                          Bännitud
                          • May 2012
                          • 499

                          #102
                          Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                          Chick saadab vastu: Tänan teavitamast, vaata minu fotode alt "ehted".
                          :D


                          Pokkerimaailmas tundub olema nii, et on näost ülikergelt näha, kellega on mõtet stake diile teha ja kellega mitte. Mingid väiksed nüanssid näos annavad ära, ei ole asi selles, kas inimene nägus või vesipea võimisiganes. Kuigi näojärgi adekvaatselt hindamine on paljude inimeste jaoks raske. Samas kõik mida me teeme ja mõtleme mõjutab vähesel määral meie välimust.

                          Kui veel mingi stake teema siia foorumisse tuleb vaatame enne näojärgi üle. M.Eriti ja M.Vassilko pettust oleks saanud ennetada.

                          Comment

                          • reggie
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 1705

                            #103
                            Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                            Kirjutage veel emale, naabrile, onu Vellole ja Savisaarele-neid kindlasti huvitab. Kui inimesel on raha, et nl200 lasta siis pole tal mingit plaani ära maksta ja kui miskit ette ei võeta siis miks peakski? Foorumisse postitatakse trollolo pilte, pahandatakse, hurjutatakse ja sellega asi piirdub, kedagi tegelikult ei k**i-las koerad hauguvad, karavan läheb edasi. Tuleb uus "solid" vend ja saab raha, laseb üle ja ikkagi midagi ei juhtu enne kui keegi reaalselt näpud sahtlivahele saab, kas siis kohtu kaudu või Valuev&co abiga.

                            Comment

                            • mupsik
                              Julm Donk
                              • Sep 2009
                              • 96

                              #104
                              Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                              Nagu LenC enne mainis, ei ole mina selle isikuga kuidagi seotud, lihtsalt imelik ja natueke häiriv kokkusattumus kasutajanimedega. Muuseas mul ei ole ühtegi "mupsik" tüvega pokkerikontot kunagi olnud.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #105
                                Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                                Sain vastused FBs:


                                1.)
                                Kaisa Valk

                                Ma neid asju nii hästi küll ei tea, aga vaevalt, et pettis, lihtsalt ei tule oma elus mitte millegagi toime. Loodan, et need asjad saavad Teil varsti korda aetud.

                                2.)

                                Kaisa Valk

                                Paluks kiirelt pilt antud foorumist eemaldada, selle jagamiseks pole teil mingit õigust. Ei viitsiks väga kaebustega jamama hakata..

                                Comment

                                Working...