Marek Vassilko pettis 1k$

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pokkerisheriff
    Grinder
    • Oct 2011
    • 824

    #76
    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

    võib-olla lihtsalt kopp ees sellega tegelemisest. loomulik ju, et varem või hiljem viskab siibrisse, kui keegi nagu katkine grammafoniplaat oma raha tagasi nõuab ja teised aina takka hurjutavad. siinsed peaks rohkem õppima madis eriti keissist, kus käisite talle nii kaua närvidele, et iseenesest mõistetavalt jõudis ta ühel hetkel arusaamisele, et oma närvide säästmiseks on tal mõttekam mitte oma tuju rikkuda siin diskuteerimisega. kes sellest lõpptulemusena võitis? mitte keegi. madisel rikuti tuju ära ja stakerid jäid oma rahast ilma :(

    Comment

    • TaistoJ
      Grinder
      • Aug 2010
      • 787

      #77
      Re: Marek Vassilko pettis 1k$

      Sessi kõrvale vaatasin vähe http://www.pokertableratings.com/ong...ands/mupsikuke
      8. juuli oli poiss nl100't mänginud.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #78
        Re: Marek Vassilko pettis 1k$

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        võib-olla lihtsalt kopp ees sellega tegelemisest. loomulik ju, et varem või hiljem viskab siibrisse, kui keegi nagu katkine grammafoniplaat oma raha tagasi nõuab ja teised aina takka hurjutavad. siinsed peaks rohkem õppima madis eriti keissist, kus käisite talle nii kaua närvidele, et iseenesest mõistetavalt jõudis ta ühel hetkel arusaamisele, et oma närvide säästmiseks on tal mõttekam mitte oma tuju rikkuda siin diskuteerimisega. kes sellest lõpptulemusena võitis? mitte keegi. madisel rikuti tuju ära ja stakerid jäid oma rahast ilma :(
        oleksid sa naine, ja ilus, siis ma isegi abielluks sinuga.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #79
          Re: Marek Vassilko pettis 1k$

          Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
          Sessi kõrvale vaatasin vähe http://www.pokertableratings.com/ong...ands/mupsikuke
          8. juuli oli poiss nl100't mänginud.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Peale selle vend tiltanud ikka väga toorelt.
          Vaadates top 10 win/lost hande mis mängitud. Chiizus. Back to nl2 tuleks saata ta.
          nl200 ka mänginud aga ei tea ainult, et kas stake raames.

          Vaadake neid hande seal.

          Comment

          • PlanetRJ
            Jube Noob
            • Oct 2011
            • 173

            #80
            Re: Marek Vassilko pettis 1k$

            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
            oleksid sa naine, ja ilus, siis ma isegi abielluks sinuga.
            epic lol

            Comment

            • BentleyMulsanne
              Bännitud
              • May 2012
              • 499

              #81
              Re: Marek Vassilko pettis 1k$

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              Peale selle vend tiltanud ikka väga toorelt.
              Vaadates top 10 win/lost hande mis mängitud. Chiizus. Back to nl2 tuleks saata ta.
              nl200 ka mänginud aga ei tea ainult, et kas stake raames.

              Vaadake neid hande seal.
              Olgem nüüd mõistlikud. IMO sellise mängustiiliga ei oleks mittekuskil isegi break even.

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #82
                Re: Marek Vassilko pettis 1k$


                mupsikuke juba popular playersite all

                Comment

                • DaBeat
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 404

                  #83
                  Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                  Eile veel oli ta PTR graafik hoopis teistsugune, osad käed on nagu kaduma läinud.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #84
                    Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                    Mis toimub ?

                    Comment

                    • DaBeat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 404

                      #85
                      Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                      Endiselt ootan...

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #86
                        Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                        Ma ei tea kuidas tal võlgadega on, aga pokkeri mängimiseks igatahes aega jätkub:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • DaBeat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2010
                          • 404

                          #87
                          Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                          Kutt jätkuvalt grindib pokerit ja täna nägin enda nl200 lauas ka istumas teda ongames, aga ühendust ei võta..

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #88
                            Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                            Madis Eriti vend?

                            Comment

                            • pafka666
                              IP Olümspi
                              • Jul 2009
                              • 429

                              #89
                              Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                              õudne kuidas sellised värdjad närvi ajavad. Üks m...n põgenes vegasesse ahvike sabas tillerdamas ja teine m....n siis see Vasja- Vassilko. Mulje jääb et Vasja steikimist soovitanud tegelane on ka vait kui sukk ja süütunne väga ei piina enam. wp.
                              Huvitav kus kohas selliseid Eriti- Vasjasid valmis treitakse?

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #90
                                Re: Marek Vassilko pettis 1k$

                                Algselt postitas pafka666 Vaata postitust
                                Huvitav kus kohas selliseid Eriti- Vasjasid valmis treitakse?

                                Prolly seina põrkest läbi villase soki vms.

                                Comment

                                Working...