Vsjo, case closed.
M: PokerStars Ogio spordikott
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: M: PokerStars Ogio spordikott
Ma nii odavalt ei ole nõus ostma, kui kolme sotiga saaks, hakkaks mõtlema. Loomulikult eelistaksin 500 maksta. Tingime!
Comment
-
Re: M: PokerStars Ogio spordikott
fypAlgselt postitas ranka Vaata postitustFoorum on võtmas imelikke suunasid. Enam ei küsita stake raha ette vaid stakeja saab freerollida ja ostja ei kauple hinda alla vaid hoopis üles.
Comment
-
Re: M: PokerStars Ogio spordikott
Hind muudetud.
Paluks mõttetud postitused müügiteemast kustutada.
Comment
-
Re: M: PokerStars Ogio spordikott
Sott vä? Mõnitad? Nii me küll kaubale ei saa. Tonn vähemalt on väärt
Comment
-
Re: M: PokerStars Ogio spordikott
Liitreid öelda ei oska aga mõõtmed on 50cm*30cm*25cm (p/l/k)Algselt postitas hoss23 Vaata postitustMitme liitrine kott on?
Ei mõnita. Anna tel.nr, saame kokku, maksad tonni peopeale ja kaup tehtud.Algselt postitas muruntau Vaata postitustSott vä? Mõnitad? Nii me küll kaubale ei saa. Tonn vähemalt on väärtLast edited by BrutalAnts; 12.07.12, 15:22.
Comment
-
Re: M: PokerStars Ogio spordikott
37.5 liitritAlgselt postitas BrutalAnts Vaata postitustLiitreid öelda ei oska aga mõõtmed on 50cm*30cm*25cm (p/l/k)
Comment
-
Comment