Müüa siis 1920x1080 samsungi monitor,mis ostetud euronicsist(http://www.euronics.ee/tootekaart/42...00BS%2FEN#tabs) 2011 jõulude ajal.Garantii peaks kokku kestma 24 kuud ehk oma poolteist aastat veel.Tšekk ja kõik muud dokumendid on alles,samuti originaalkarp
Hinda küsin 150€ ja asukoht Tartu.Müün ta maha,sest raha vaja :)
Huvilistel saata PM
Hinda küsin 150€ ja asukoht Tartu.Müün ta maha,sest raha vaja :)
Huvilistel saata PM
Comment