Müüa 1920x1200 resoga 24" Delli molu. Ostetud veebruaris euronicsist, garantii kestab veel 3 kuud. (ostetud ettevõtte nimele, seepärast lühike garantii) Saan monitori originaalkasti pakkida.
Müün ta maha, kuna ei jõua enam prioriteetsemate toimetuste kõrvalt pokkerile eriti aega pühendada.
Hinnaks 150€, asukoht Tartu
makz7@hot.ee või PS
Müün ta maha, kuna ei jõua enam prioriteetsemate toimetuste kõrvalt pokkerile eriti aega pühendada.
Hinnaks 150€, asukoht Tartu
makz7@hot.ee või PS
Comment