M: Pokkerilaud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rasmer
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1306

    #1

    M: Pokkerilaud

    Müüdud !
    Last edited by rasmer; 07.04.12, 00:48.
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #2
    Re: M: Pokkerilaud

    ei tunne müüjaid ega oma mingit pistmist müügiga aga võin lisada, et tegu päris hea lauaga. Jalgade lukud on lihtsad ja stabiilsed, paremat varianti pole veel kohanud. Teiseks laud üpris kerge võrreldes teistega ja paremast materjalist kattega, kui mõnel konkurendil. Normaalsed neutraalsed värvitoonid ka. Paremat lauda naljalt ei leia.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: M: Pokkerilaud

      Kas need jalad kõveraks ei paindu, järgi ei anna vms? Tunduvad sellised nõrgemapoolsed, kui võtta arvesse seda, et vahel meile kõigile meeldib "lösutada" pokkerilaua peal :D

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: M: Pokkerilaud

        Ei paindu sela midagi kui tantsima ei roni laua otsa. Oleks omal kuskile üles panna see, võtaks ära :(

        Comment

        • rasmer
          Vana Tegija
          • Oct 2009
          • 1306

          #5
          Re: M: Pokkerilaud

          Jalad korralikud ja tugevast metallist ning naljalt kõveraks ei paindu. Kui on huvi võib julgelt helistada ja minna vaadata laud üle, vajadusel saab ka pilte juurde teha.

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #6
            Re: M: Pokkerilaud

            Laud veel saadaval ! Kui tundub kallis, siis võib hinnast omapoolse nägemuse esitada. :)

            Comment

            Working...