M: RRoD 'i saanud X360

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    M: RRoD 'i saanud X360

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Konsoolil Red Ring of Death sündroom. Konsool HDMI-pesaga, 20GB kõvaketta, adapteri ja komposiitkaabliga. Oli modifitseeritud. Käis ka 2x RRoD 'i paranduses, mõlemil korral mõned tunnid töötas ja siis uuesti rikkis. Juhtmed-kõvaketas täiesti terved.

    Parim pakkuja saab nädala pärast endale (kasvõi €5), kätte saab Tallinna kesklinnast või postiga kui tasute ise postimaksu.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: M: RRoD 'i saanud X360

    Ma ei viitsi selle sündroomi kohta ise otsida, aga kas Eestis seda keegi ravida ei oskagi siis?

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #3
      Re: M: RRoD 'i saanud X360

      puldid alles?

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: M: RRoD 'i saanud X360

        cod, kas hossi puldid või siis pult on sinu käes või andsid kunagi tagasi või panen üldse segast?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: M: RRoD 'i saanud X360

          Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
          Ma ei viitsi selle sündroomi kohta ise otsida, aga kas Eestis seda keegi ravida ei oskagi siis?
          2x käis paranduses, mõlemad korrad mõni tund töötas ja uuesti p*rses.
          Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
          puldid alles?
          Pulte ei müü, ainult konsool, 20GB aku, adapter ja komposiitkaabel.
          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
          cod, kas hossi puldid või siis pult on sinu käes või andsid kunagi tagasi või panen üldse segast?
          Nop, aasta+ tagasi andsin hossi nõusolekul -andres- kätte.

          ---

          Neonetis kõrgeim pakkumine €11 siiani.

          Comment

          • mcdyess
            Julm Donk
            • Aug 2009
            • 52

            #6
            Re: M: RRoD 'i saanud X360

            pakun 15€

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #7
              Re: M: RRoD 'i saanud X360

              €21 hetkel kõrgeim pakkumine (Neonetis). 13. veebruari öösel lõppeb pakkumine.

              Comment

              • mcdyess
                Julm Donk
                • Aug 2009
                • 52

                #8
                Re: M: RRoD 'i saanud X360

                pakun 30€

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #9
                  Re: M: RRoD 'i saanud X360

                  Igaks juhuks kordan üle, sest paar inimest mu käest küsinud - pulte pole. Ainult Xbox, adapter, komposiitkaabel, 20GB kõvaketas.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: M: RRoD 'i saanud X360

                    €31 pakuti Neonetis, 00:00 läheb lukku.

                    Kui keegi tahab jälgida siis teine teema - http://www.neonet.ee/topic/75400-m-rrod-i-saanud-x360/

                    Comment

                    • mcdyess
                      Julm Donk
                      • Aug 2009
                      • 52

                      #11
                      Re: M: RRoD 'i saanud X360

                      35

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: M: RRoD 'i saanud X360

                        Ja lukus, €35 eest on sinu. Saatsin sulle PM-i.

                        Comment

                        Working...