M: Kinect + Kinect adventures

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #1

    M: Kinect + Kinect adventures

    Hei.

    Kes soovib lapsi treenida või naist saledamaks saada, see on pakkumine just teile. Kuivõrd endal on kodus ruumi suhteliselt vähe, mistõttu on kinecti ees võimlemine äärmiselt ebameeldiv ning seetõttu on vidin enamus ajast lihtsalt seisnud. Ostetud ca 10 kuud tagasi.
    Asi on väga heas korras, esialgu pakkumine vaid siia foorumisse, kui huvi ei ole siis panen hinnavaatlusesse üles.

    Hinna jätan lahtiseks, alghinnaks võiks olla ca 60 euri näiteks.

  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: M: Kinect + Kinect adventures

    palju seal mänge on? ma ise mõtlen tükk aega, et peaks selle soetama, tundus päris põnev
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #3
      Re: M: Kinect + Kinect adventures

      See üks ongi. Teised on demod (3 demo vist). Saad Lady Gagat tantsida.

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #4
        Re: M: Kinect + Kinect adventures

        Demosid saab kümneid tõmmata, see üks on fullmäng.
        Kui mõtled, kas üldse ja kui palju toodetakse kinectile mänge, siis vastus on, et väga palju. :D

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: M: Kinect + Kinect adventures

          see on aint sensor, mul xbox vaja juurde osta?

          edit: ma mõtlen veits ja annan teada
          Last edited by nikitheone; 08.01.12, 07:44.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Tupsik
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 497

            #6
            Re: M: Kinect + Kinect adventures

            Võtaks ära, prooviks, äkki päris lahe.

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #7
              Re: M: Kinect + Kinect adventures

              Ma kohe müüki kinni ei pane, vaatame mis niki arvab + leits ka msnis rääkis midagi. :)
              Kui keegi rohkem huvi üles ei näita, annan 60-ga Tupsikule ära.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #8
                Re: M: Kinect + Kinect adventures

                ma jätan vahele, saan endale wiile paar mängu juurde kohe, tüdinen enne sellest ära
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #9
                  Re: M: Kinect + Kinect adventures

                  Okei, keegi 0 postiga saatis pm-i ja pakkus 70 euri.
                  Hind on siis hetkel 70 euri.

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #10
                    Re: M: Kinect + Kinect adventures

                    Algselt postitas Dogers Vaata postitust
                    Okei, keegi 0 postiga saatis pm-i ja pakkus 70 euri.
                    Hind on siis hetkel 70 euri.
                    Oleksid võinud kohe öelda, et tahad tasuta ära anda :D

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #11
                      Re: M: Kinect + Kinect adventures

                      Ma kirjutasin talle öeldes, et ta siia ka kirjutaks ning pakkusin käest-kätte tehingut. Aga noh, tasuta või mitte, Sina seda oma sonyboxi külge ei modifitseeri :D

                      Comment

                      • rlinna87
                        Räme Fish
                        • Jan 2012
                        • 4

                        #12
                        Re: M: Kinect + Kinect adventures

                        Jep, mina võtaks 70-ga

                        Comment

                        • raidov
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2009
                          • 436

                          #13
                          Re: M: Kinect + Kinect adventures

                          username järgi tundub, et ma võiks teada seda 0 postiga inimest kes osta tahtis :D

                          Käest kätte tehinguga ei ole vist väga vahet muidugi mitu posti on :)

                          Comment

                          • Dogers
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2500

                            #14
                            Re: M: Kinect + Kinect adventures

                            Pm-e tuleb nagu seeni pärast vihma, foorum saab vist uusi kasutajaid tänu minu müügile. :)
                            Kas ma tohiks paluda, et Te siia ka kirjutate oma pakkumise, siis on kõigile näha ja arvestada.

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #15
                              Re: M: Kinect + Kinect adventures

                              Peabki juhatusele välja pakkuma reegli, et PM-idega äri ei aeta. See ausa äri põhimõtetega seoses. (ei saa kunstlikult hinda ülespoole kruvida)

                              Comment

                              Working...