M: Nokia N9 16gb

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • widescreen
    Grinder
    • Dec 2010
    • 579

    #1

    M: Nokia N9 16gb

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    UUS! Ei ole üldse kasutatud. 399€.
    Üleliigne jõulukink LOL. Pärnust saab käest kätte aga eesti piires smart postiga.
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: M: Nokia N9 16gb

    Kingitusi ei ole viisakas ära müüa :D

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #3
      Re: M: Nokia N9 16gb

      vastupidi ..mina tahtsin kinkida seda aga tuli parem mõte :)

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: M: Nokia N9 16gb

        Ah niipidi.. Nu siis anna minna! :D

        Comment

        • albinar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2010
          • 346

          #5
          Re: M: Nokia N9 16gb

          krt küll sa seda nüüd müüd:S , ostsin 1,5 kuud tagasi mobla ära , kuna N9 hind oli soolane, siis valisin odavama mobla.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: M: Nokia N9 16gb

            400€ pole soolane? ;o
            Paar kuud tagasi ostsin korraliku HTC ja maksis pmtl 270, tingimusel et peab mobiilset internetti 2a võtma - aga seda läheb ju niikuinii tarvis, kui selline vidin juba soetatud on.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #7
              Re: M: Nokia N9 16gb

              EMTs on kliendile 599€ (tavahind 649€). samas Tele2s on Nokia N9 (mitte 16GB) 400€.

              Comment

              • widescreen
                Grinder
                • Dec 2010
                • 579

                #8
                Re: M: Nokia N9 16gb

                Algselt postitas albinar Vaata postitust
                krt küll sa seda nüüd müüd:S , ostsin 1,5 kuud tagasi mobla ära , kuna N9 hind oli soolane, siis valisin odavama mobla.
                osta nüüd siis n9 ka juurde :D

                Comment

                • widescreen
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 579

                  #9
                  Re: M: Nokia N9 16gb

                  Telefon läinud. Võib teema lukku panna.

                  Comment

                  Working...