M : Võimas lauaarvuti!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • supastone
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 242

    #1

    M : Võimas lauaarvuti!

    Müüki läheb, siis järgmiste näitajatega lauaarvuti. Müün kuna endal pole vaja nii võimast arvutit. Algselt ostetud mängimiseks, aga aega mängimiseks pole.

    Protsessor : AMD Phenom X6 1055T 2.8Ghz ( 6 tuuma)
    Emaplaat : GIGABYTE GA-MA785GMT-UD2H
    Graafika kaart : MSI GeForce 460GTX
    Mälu : Kingston HyperX 4GB DDR3 KHX1600C9AD3K2/4G
    Kõvaketas : Samsung HD501LJ 500GB
    Jahutus : Arctic Cooling Freezer Pro 7 Rev. 2
    Korpus : Arctic Cooling Silentium T1

    Arvuti asub Tallinnas, Nõmmel. Soovi korral võimalik vaatama tulla.

    Pilt :

    Hind : 500€ (pokkeriprode hind, mujal kuulutuste lehtedel kallimalt müügis)
  • supastone
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 242

    #2
    Re: M : Võimas lauaarvuti!

    Nu kellegil pole tõesti korralikku arvutit vaja?

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #3
      Re: M : Võimas lauaarvuti!

      ega siingi kellegil vist aega mängimiseks pole, nagu näha :)

      Comment

      • Karelkorm
        Grinder
        • Nov 2009
        • 856

        #4
        Re: M : Võimas lauaarvuti!

        Hinnavaatluses üksipulgi kokku panna selline arvuti, maksis mul $680. Ei tea, miks nii suurt soodushinda küsid.

        E: Samas, poes saab selliste näitajatega arvuti 800 euriga. Ma oleks vb huvitatud, a pean auto remondist ära tooma ja vaatama, mis arve nad mulle esitavad. Vaatan natuke ringi ka veel ja annan teada. (Kui selleks ajaks olemas veel)
        Last edited by Karelkorm; 13.10.11, 11:29.

        Comment

        • supastone
          FPP Pro
          • Apr 2010
          • 242

          #5
          Re: M : Võimas lauaarvuti!

          Ju said hea hinnaga. Võin veel alla teha kui kellegil huvi on ei tahaks teda lihtsalt seisma jätta.

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #6
            Re: M : Võimas lauaarvuti!

            450 € võtan ära, ok?

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #7
              Re: M : Võimas lauaarvuti!

              korralik mänguri arvuti. korralik hind kah.

              Comment

              • JakoJ
                Jube Noob
                • Sep 2009
                • 132

                #8
                Re: M : Võimas lauaarvuti!

                oled kindel vä

                Comment

                • supastone
                  FPP Pro
                  • Apr 2010
                  • 242

                  #9
                  Re: M : Võimas lauaarvuti!

                  Müüdud. Võib teema kinni panna!

                  Comment

                  • Karelkorm
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 856

                    #10
                    Re: M : Võimas lauaarvuti!

                    2 kuud kasutanud seda võimsat lauaarvutit ja tänaskes toiteplokk, emaplaat ja videokaart läbi.. hea ost [ ] .. ei teagi veel, keda süüdistada.. ennast pigem mitte, kuna koormust palju ei andnud masinale

                    Comment

                    • isenseven
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 598

                      #11
                      Re: M : Võimas lauaarvuti!

                      Haha, hea ots :)
                      ei tegelt kurb bad beat

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #12
                        Re: M : Võimas lauaarvuti!

                        Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                        2 kuud kasutanud seda võimsat lauaarvutit ja tänaskes toiteplokk, emaplaat ja videokaart läbi.. hea ost [ ] .. ei teagi veel, keda süüdistada.. ennast pigem mitte, kuna koormust palju ei andnud masinale
                        Result oriented.
                        Keda sul ikka süüdistada on - iga asi võib järsku otsad anda. Kui sellel arvutil oleks müües midagi viga olnud siis oleks see juba esimese nädala jooksul välja tulnud.
                        Garantiid pole siis? "Koorumus" on suhteline mõiste, sellised asjad ei sure üldiselt selle pärast ära, et arvuti 24/7 kuu aega järjest töötab vms. Pigem lööb mingi tehasedefekt välja/põleb midagi läbi/voolu kõikumine tapab midagi ära vms.

                        Kui sa tead täpselt, mis asjad kutud on siis, kuidas testisid seda? Või lasid kellelgi üle vaadata? Öeldi tõenäoline põhjus? Surid kõik asjad korraga ära?

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #13
                          Re: M : Võimas lauaarvuti!

                          Korraga surid ära jah. Alguses arvasin, et toide, viisin itvendade juurde. Järgmine päev helistasid, et emakas ka. Tellisime uue ja täna tuli välja, et video ja vb homme tuleb välja, et protsessor :P... HVsse tegin teema, üks asjapulk teadis öelda, et kui toide ära sureb, võib kaasa võtta muud rauda oma suva järgi ja ühel arvutil oli ainult korpus alles jäänud. A imo liiga ebareaalne, et mingit kaitset selle vastu ei ole ja kui toide kustub, siis hea õnne korral võid kogu sisust ilma jääda.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #14
                            Re: M : Võimas lauaarvuti!

                            Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
                            ...imo...
                            Tunnen kaasa, et kehvasti läks aga kui võimalus, et toites asi siis muud asjad võisidki selle pärast minna. Juba loogiliselt võttes ei tundu normaalne, et samal ajal peaksid asjad minema, isegi, kui nad defektiga.

                            luckbox ei pidanud sul:)

                            päris valus laks, gl

                            Comment

                            • supastone
                              FPP Pro
                              • Apr 2010
                              • 242

                              #15
                              Re: M : Võimas lauaarvuti!

                              Jama lugu ja kahju, et nii läks. Aga tõesti ei müünud arvutit maha, et "sitast" lahti saada. Olen teistelegi arvuteid müünud siit foorumist ja pole siiamaani jamasid olnud. ptui ptui ptui

                              Comment

                              Working...