O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • allarom
    Räme Fish
    • Feb 2011
    • 9

    #1

    O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

    Kiiruse huvides võiks asuda Tallinnas!
    allar.m2rk@gmail.com
    55599075
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

    Edu.

    Comment

    • allarom
      Räme Fish
      • Feb 2011
      • 9

      #3
      Re: O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

      up

      Comment

      • dnbom
        Räme Fish
        • Mar 2011
        • 16

        #4
        Re: O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

        Up

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

          miks inimesed seda poest ei osta? kui juba selles foorumis kasutaja oled, siis ilmselt loed ka seda foorumit ja saad siit kindlasti ka väga palju tarkust. Kui ma õigesti aru olen saanud siis raamatu ostuga toetad ka foorumit?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
            miks inimesed seda poest ei osta? kui juba selles foorumis kasutaja oled, siis ilmselt loed ka seda foorumit ja saad siit kindlasti ka väga palju tarkust. Kui ma õigesti aru olen saanud siis raamatu ostuga toetad ka foorumit?
            Raamatu ostuga ei toeta sa mitte kuidagi foorumit. Kõik raamatute müügist laekunud tulud (enam ei räägi isegi mitte miljonitest vaid juba miljarditest kroonidest!!!! :P ) lähevad kirjastale kui autoritele.

            Foorumit toetab ainult sealne reklaamposte (kaunimast kaunim ESTPatrick särab kui põhjanaelake), millega ei saa me sulli aga saame sitaks feimi.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #7
              Re: O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Raamatu ostuga ei toeta sa mitte kuidagi foorumit. Kõik raamatute müügist laekunud tulud (enam ei räägi isegi mitte miljonitest vaid juba miljarditest kroonidest!!!!) lähevad kirjastale kui autoritele.
              :D, aga siis sinu pärast tuleb osta ju:)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                :D, aga siis sinu pärast tuleb osta ju:)
                Kindel pauk. Summasid ei nimeta aga kui kirjutada aastas 12 raamatut, mis müüksid sama hästi kui too kirjatükk siis saaksin arved makstud ja päris nälga ei jääks aga peps jääb kindlalt paljaks.

                OT-na võin öelda, et tegelt on jube kaua mõlkunud mõte kirjutada iseseisvalt e-book, mis sisaldaks vähem strateegiat aga rohkem pokkerimängu ja - mängija olemust. Ehk selline tutvustav raamat, mis oleks mõeldud inimestele, kes tahavad pokkeriga tutvust teha (kingid selle oma murest murtud vanaemale, kes arvab, et sa oled bokkerimängust nii sõltuvuses ja topid juba oma püksid ka automaatidesse) või mõtlevad tõsiselt oma tööst loobuda ning pokkerimängija karjäärile. Aga noh ei ole viitsimist sulge kätte võtta.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #9
                  Re: O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Kindel pauk. Summasid ei nimeta aga kui kirjutada aastas 12 raamatut, mis müüksid sama hästi kui too kirjatükk siis saaksin arved makstud ja päris nälga ei jääks aga peps jääb kindlalt paljaks.

                  OT-na võin öelda, et tegelt on jube kaua mõlkunud mõte kirjutada iseseisvalt e-book, mis sisaldaks vähem strateegiat aga rohkem pokkerimängu ja - mängija olemust. Ehk selline tutvustav raamat, mis oleks mõeldud inimestele, kes tahavad pokkeriga tutvust teha (kingid selle oma murest murtud vanaemale, kes arvab, et sa oled bokkerimängust nii sõltuvuses ja topid juba oma püksid ka automaatidesse) või mõtlevad tõsiselt oma tööst loobuda ning pokkerimängija karjäärile. Aga noh ei ole viitsimist sulge kätte võtta.
                  võta muidugi, siis hea kõigile tuttavatele näkku visata millegagi:D, ok sry for OT

                  Comment

                  • vennike
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1958

                    #10
                    Re: O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

                    "see bokkerimäng on üks homode hobi" Tsitaat tundmatuks jääda soovivalt Eesti Vabariigi PPA töötajalt

                    Comment

                    • allarom
                      Räme Fish
                      • Feb 2011
                      • 9

                      #11
                      Re: O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

                      up

                      Comment

                      • Stewie
                        Jube Noob
                        • Oct 2009
                        • 198

                        #12
                        Re: O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

                        Ma laenutasin raamatukogust.

                        Comment

                        • allarom
                          Räme Fish
                          • Feb 2011
                          • 9

                          #13
                          Re: O: raamat "Pokker - eesti proffidelt eesti mängijatele"

                          olemas

                          Comment

                          Working...