M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #1

    M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

    Hea odav auto pokkeriprole :)
    Kui auto ostja on siit foorumist, siis aitan meeleldi nõu ja jõuga edaspidi, sest tunnen antud autot ja tehnikat väga hästi.

    Kuulutus http://www.auto24.ee/used/894076
    Last edited by k2snakalle; 06.08.11, 13:06.
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€

    MÜÜDUD!
    alla 3h jõudis auto24-s üleval olla kui ostja helistas ja autot vaatama tuli ning laksust ära võttis. Isegi tingima ei hakanud :)

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #3
      Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

      Haigelt joppas, ise müün teist nädalat ning aint 1 helistaja olnud selle aja sees :D

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4
        Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

        Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
        Haigelt joppas, ise müün teist nädalat ning aint 1 helistaja olnud selle aja sees :D
        Kui auto24.ee 76-st 1996-1998 A6-st 60 maksavad alla 4000€ (ka 1€ on siiski alla) , siis tasub hinna langetamise peale mõelda. Ma pakun, et keskmine müügihind jääb neil 3000€-3500€ vahele.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #5
          Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

          Mina ütlen,et kui on soodne hind siis läheb kohe ära
          Aga kui sama aastakäigu autod on nt 20keuri ja ise küsid 30k, siis läheb muidugi raskeks
          Ise just müüsin 3keuri hinnaklassis autot-läks 3 kuud, aga ma päris nn soodukaga ka ei müünud-olin autosse toppinud 3-4keuri ja ei tahtnud hinna alla lasta.

          Ja imelik oleks ka tingida 700eurist, kui auto on sõitev.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #6
            Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

            Algselt postitas privador Vaata postitust

            Ja imelik oleks ka tingida 700eurist, kui auto on sõitev.
            false. Raha väärtus on erinevatele inimestel suhteline ja tingida võib ka turul mee hinda alla.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

              Jup kell 10 hommikul oli helistajaid veelgi, aga sai öelda kohe, et auto on juba läinud :D
              Ja tänapäeval on just imelik, kui ei hakata auto hinnast tingima, isegi kui see on odav. Üldist turuhinda arvestades, siis 750 oli nii ja naa...autol oli ikka "vana auto" vigu ja olin nõus ka alla laskma natukene, aga mitte palju, sest kiire polnud.
              Kui pool aastat tagasi ostsin, siis maksin 700€ selle eest. (ofc remondi alla läks rohkem kui vahelt tuli, aga seda ei saagi nii võtta, sest 99% juhtudel ei saa autosse pandud raha tagasi)
              Kusjuures samamoodi ise tingisin hinna alla + praeguse auto puhul tingisin ka hinda alla. Minu meelest on tendents, et niikuinii pannakse üldjuhtudel kõrgem hind ning ega siis küsija suu pihta ei lööda. Natukene hinna üle arutamist ja ntx uue monitori jagu hinda alla tingitud.
              Last edited by k2snakalle; 06.08.11, 21:59.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #8
                Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

                Calibramehed juba ei tingi ! K2snakalle on lihtsalt erand, mis kinnitab reeglit.

                Kasutatud auto müügi muudabki raskeks see, et sina tead, palju sa ise juurde oled pannud (süda tilgub verd) aga katsu seda usutavalt ostjale selgeks teha.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #9
                  Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

                  Minu arust sõitva auto hind eriti alla 500 euri vist enam ei lähe. Aga müümisega on jah lihtne teed ostu-müügi lepingu valmis allkirjad alla ja ostja läheb arki. Ja kui saab veel selle autoga ilma remontimata aasta aega sõita on ju super.

                  Timgiimise koha pealt. Inimesi on seinast seina. Olen mingi periood asju ajalehe kaudu müünud.
                  Osad üritavad julmalt alla tingida. Teised on sellised, et soovitad et võid alla anda, aga siis vaatavad imelikult otsa ja maksavad algse hinna.


                  Ise ma ka ei tingiks kui auto tundub hea-odav. Kõik pole ainult rahas.
                  Last edited by privador; 06.08.11, 19:51.

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #10
                    Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

                    No ma tahaks seda masinat näha, mis maksab 500 piirimaile ja saad remontimata aasta aega sõita.
                    Kusjuures odavamate autode hinnad on praegu väga imelikud....ei saagi aru, et kas on odavamaks läinud hinnad või kallimaks.
                    Üldine hinnatase tundub, et on kallim kui mõned aastad tagasi.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #11
                      Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Ise ma ka ei tingiks kui auto tundub hea-odav. Kõik pole ainult rahas.
                      Aga milles siis?
                      Kui vend ütleb, et hind on 800 ja ütlen, et pakun 600euri, ise samal ajal teades ja mõeldes, et olen nõus ka 800 maksma, sest auto hea ja odav, siis mis sellel viga on? Kui vend laseb alla siis laseb.... Ega ükski auto nüüd seepärast müümata ei jää, et kohapeal proovib ostja tingida.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

                        Armastuses obv ..

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #13
                          Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

                          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                          No ma tahaks seda masinat näha, mis maksab 500 piirimaile ja saad remontimata aasta aega sõita.
                          Kusjuures odavamate autode hinnad on praegu väga imelikud....ei saagi aru, et kas on odavamaks läinud hinnad või kallimaks.
                          Üldine hinnatase tundub, et on kallim kui mõned aastad tagasi.
                          Vanaraua hind tõusnud, €200 saab auto eest juba.

                          Ma annan oma Sierra €400 'ga ära, nii et saab küll alla €500 sõidukorras auto, Privador :D

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #14
                            Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

                            Krt ise ka alati tingides vähemalt kindlustuse või siis ümbervormistamise raha alla saanud. Egas paljud panevadki asjad müüki ntx summaga, mida nad soovivad saada ja siis panevad tsipa otsa, et siis too, mis otsa panevad on valmis alla laskma :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: M: Opel Calibra 2.0 85kw, 1992a 750€ MÜÜDUD!

                              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                              Krt ise ka alati tingides vähemalt kindlustuse või siis ümbervormistamise raha alla saanud. Egas paljud panevadki asjad müüki ntx summaga, mida nad soovivad saada ja siis panevad tsipa otsa, et siis too, mis otsa panevad on valmis alla laskma :D
                              Nii on ja kallimatel on ka seda väga hästi näha. Kui X asja hind (näiteks korteril) on miski poolkahtlane ala 1 160 000 EEK siis reeglina see 60k ongi tingimisruum.

                              Comment

                              Working...