miskit iPod nano sarnast.
ostan MP3
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
-
Re: ostan MP3
mul peaks kodus vedelema selline asi http://www.pcdistrict.com/grundig-mp...rod143840.html aga musta värvi, lase robil viia isale mul 2 saku kulla nelipakki ja saad omale.
Comment
-
Re: ostan MP3
Kahjuks vist Tartu ? Meie peres oleks üks väike mehehakatis väga sillas sellise vidina pärast aga meie kolkas ja äi Tallinnas.Algselt postitas yolpa Vaata postitustmul peaks kodus vedelema selline asi http://www.pcdistrict.com/grundig-mp...rod143840.html aga musta värvi, lase robil viia isale mul 2 saku kulla nelipakki ja saad omale.
Comment
-
Re: ostan MP3
kui korralik ta on?Algselt postitas yolpa Vaata postitustmul peaks kodus vedelema selline asi http://www.pcdistrict.com/grundig-mp...rod143840.html aga musta värvi, lase robil viia isale mul 2 saku kulla nelipakki ja saad omale.
kõrvaklapid/kaabel kaasa?
Comment
Comment