Kes kindlalt mängib, siis võib minult ära osta €460.
M: OOPC €500 pilet.
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
-
Re: M: OOPC €500 pilet.
430 on vast tsipa liiga vähe ikka, aga vaatab kui päeva lõpuks pole keegi veel soovi avaldanud, siis annan teada:)
Comment
-
-
Re: M: OOPC €500 pilet.
Sorri, tegin filmiprojekti, aga kui sa ei läinud omahat, siis €430 ma müüa ei saa, sellisel juhul epan ikka ilmselt ise mängima.
€450 minimum.
Comment
-
-
Re: M: OOPC €500 pilet.
lol sa ka ikka valge juut, arvestades mis masinaga sa pokerstars openil käisid...430-ga võin ära võtta. Polnud muidu plaanis osaleda, aga siis võib.
Aga krt ise võtaks küll, aga pean homme lapsehoidja olema..
kas siis foorumist tõesti ei taha keegi mängida?
Ega seal roid- eriti oodata pole vaadates, et enamus on olympic teami liikmed või regularid...
Comment
-
-

Comment