Vahetame PSP mänge!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #1

    Vahetame PSP mänge!

    Vahetan enda kasutult seisvad Formula 1 2009 ja Football Handheld Manager 2009 Vice City Stories vastu. Mõlemad pakendid on kilest lahti tehtud ja mänge ainult paar x proovitud, s.t et seisukord on igal komponendil väga hea.
    Asun iga päev Tallinna kesklinnas.

    adam_q
  • adam_q
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1453

    #2
    Re: Vahetame PSP mänge!

    eino eks siis ostame VCS-i ja ostan Chinatown Warsi ka rsk

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: Vahetame PSP mänge!

      Mul on kariibimere piraadid, vice city stories ja tekken 6 kui on huvi osta.
      Karbist lahti võetud kõiki mänge olen mingi 1-2 päeva mänginud alguses kui ostsin ja nüüd vedelevad.Maksid vastavalt 20€~ poest ostsin, tekken 6 oli 31€. Annan soodsamalt obv.

      Comment

      Working...