O: läpakas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • totaldonk
    Grinder
    • Dec 2009
    • 914

    #1

    O: läpakas

    Kuna olen arvutite alal suht võhik, siis soovitage, millist läpakat osta ja kust osta. Tähtis on, et läpakale saaks taha ühendada monitori ja veaks välja 10 lauda pokkerit ilma lagita! :D
  • supastone
    FPP Pro
    • Apr 2010
    • 242

    #2
    Re: O: läpakas

    Oleneb kui kiire sul on ostuga. Ma tulen 17 mai tagasi reisilt ja siis oleks pakkuda selline garantiiga sülearvuti.

    Lenovo B560

    Protsessor : i5-580M 3,33Ghz
    Mälu : 4GB DDR3 1333Mhz
    Video : Geforce 310M
    Aku peab ~3-4h Oleneb kuidas ja milleks kasutad.
    Kõvaketas : 500GB

    Arvutil on ka sõrmejälje lugeja. Originaal windows 7 (home premium) 64bit.
    Garantii kuni oktoobri alguseni kui ma ei eksi (saan kontrollida kui huvi on)

    Arvutil kriime ei esine. Osades kohtades veel kleepsud ka peal kuna ei ole ise arvutit eriti kasutanud ja enamuse ajast seisnud pm.

    Ostsin Jaanuaris. Ühendasin 24" monitori ja mängisin starsis kuni 30 lauda ning laggi ei esine üldse.

    Illustreeriv pilt ka

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: O: läpakas

      Mnjaa.. Päris "kõva" läpakaga tegu, lasid ise kokku panna? i7 protsessor oleks ka veel siis üsna nuts ;D Ja võin 99% kindel olla, et see ei laggiks isegi 40 lauaga :P

      Comment

      • supastone
        FPP Pro
        • Apr 2010
        • 242

        #4
        Re: O: läpakas

        Eip Saksamaalt Lenovo esindusest tellisin. Kui kellegil huvi on läpaka vastu, siis kui tagasi tulen siis saab näha ja katsuda Tallinnas, Nõmmel. Sinna küll kuuaega veel, aga otsa võib lahti teha.

        Unustasin mainida, et läpakal ka webcam olemas.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #5
          Re: O: läpakas

          Algselt postitas supastone Vaata postitust
          Eip Saksamaalt Lenovo esindusest tellisin. Kui kellegil huvi on läpaka vastu, siis kui tagasi tulen siis saab näha ja katsuda Tallinnas, Nõmmel. Sinna küll kuuaega veel, aga otsa võib lahti teha.

          Unustasin mainida, et läpakal ka webcam olemas.
          mis hinnaga müüd?

          Comment

          • supastone
            FPP Pro
            • Apr 2010
            • 242

            #6
            Re: O: läpakas

            Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
            mis hinnaga müüd?
            Kindlat hinda ei ole ole paika pannud. Aga arvan ,et 600-700 vahel.

            Garantii vaatasin ka üle 2011-09-25. Mainin veel lisaks ära ,et arvuti suhteliselt kerge ja õhuke. Kaalu 2,3kg

            Kui kellegil tõsine soov arvutile ,siis võin hea posu pilte ka teha!

            Comment

            • supastone
              FPP Pro
              • Apr 2010
              • 242

              #7
              Re: O: läpakas

              Kuna kuupäev jõuab aina lähemale, siis otsustasin pilte ka postitada.

              Arvutiga tuleb kaasa ka sülearvuti kott. Hea pakkumise korral annan kaasa ka korraliku hiire rapoo 3710. Lähemalt hiirest ka natuke...

              Hiirel on peal dpi-d reguleeriv nupp. Võimalik valida kahe kiiruse vahel 800/1600 dpi

              Kui patareid hakkavad tühjaks saama hakkab peal vilkuma roheline tuluke. Vilkumine kestab umbes nädal.

              Küljepeal back ja forward nupud.

              Patarei kestvus ~ 6 kuud.

              Pildid :


              Hiir :


              Pildid parandatud.
              Last edited by supastone; 01.05.11, 15:13.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #8
                Re: O: läpakas

                Pilte võiks ikka suuremalt näha Hetkel ainult niisuured ongi nagu postituses on :P

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #9
                  Re: O: läpakas

                  Mul näitab küll suurelt kui peale klikkida.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #10
                    Re: O: läpakas

                    Nüüd mul ka korras!

                    Comment

                    Working...