O: Auto

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #1

    O: Auto

    Kuna Sierra pidi kahjuks kuusakoski minema, siis on vajadus auto järele. Tingimused nagu ikka, et liiguks, vead kohe üles kirjutada, kehtiva ülevaatusega. Marki ega mudelit ei oska öelda, avatud kõigile pakkumistele. Aasta peaks 1990+ olema. Hind võiks jääda u 800€ ümber, aga kõik sõltub ka konkreetsest pakkumisest.
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: O: Auto

    auto24, motors24 lahti ja leiad piisavalt autosid, mis vastavad sinu antud kriteeriumitele

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #3
      Re: O: Auto

      up ..ei ole portaalidest ka midagi leidnud ikka. Vb mõni pokkeripro tahab vanast lahti saada ja endale RB eest uue soetada

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #4
        Re: O: Auto

        Huvitav siis, et märksõnad Scorpio/Mondeo/Escort/Vectra/Astra ei ole sobivat vastust andnud

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #5
          Re: O: Auto

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Huvitav siis, et märksõnad Scorpio/Mondeo/Escort/Vectra/Astra ei ole sobivat vastust andnud
          Opel ei ole auto btw ( räägime siiski vanadest opelitest) , scorpa mootorid liiga suured, escordil ei meeldi eriti välimus.. sobivat mondeot pole leidnud, aga ma olen veits valiv ka. Tüüpiline ostja, tahan olematu raha eest uut autot leida..
          Last edited by flipmachine; 05.04.11, 13:46. Põhjus: opel

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #6
            Re: O: Auto

            Kui kõik Eesti automüüjad istuvad auto24-s või motors24-s, siis kas on mõni loogiline põhjus tulla siit autot otsima? Ma saaks aru, et keegi ostab HEMi litsentsi või Table Ninja vms. Aga auto pokkerifoorumist osta?

            OT: Ma tahaks üht koeramänguasja osta. Võib olla vähe kasutatud, värv võiks olla punane-valge, äärmisel juhul võib ka must triip peal olla. Lisaks peaks olema koht, kust tirida saab, kummist osa ei tohi külma käes mureneda ega kuumas sulada. Pakkumised koos piltidega võib saata PMi.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #7
              Re: O: Auto

              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust

              OT: Ma tahaks üht koeramänguasja osta. Võib olla vähe kasutatud, värv võiks olla punane-valge, äärmisel juhul võib ka must triip peal olla. Lisaks peaks olema koht, kust tirida saab, kummist osa ei tohi külma käes mureneda ega kuumas sulada. Pakkumised koos piltidega võib saata PMi.
              ROFEL

              Comment

              • flipmachine
                Pokkerihai
                • Jul 2009
                • 1857

                #8
                Re: O: Auto

                Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                Kui kõik Eesti automüüjad istuvad auto24-s või motors24-s, siis kas on mõni loogiline põhjus tulla siit autot otsima? Ma saaks aru, et keegi ostab HEMi litsentsi või Table Ninja vms. Aga auto pokkerifoorumist osta?

                OT: Ma tahaks üht koeramänguasja osta. Võib olla vähe kasutatud, värv võiks olla punane-valge, äärmisel juhul võib ka must triip peal olla. Lisaks peaks olema koht, kust tirida saab, kummist osa ei tohi külma käes mureneda ega kuumas sulada. Pakkumised koos piltidega võib saata PMi.
                Kõsimus 1: Aga miks mitte proovida siit. See, et sina ei taha või sul pole autot müüa ei tähenda, et mõni teine foorumlane ei võiks seda kuulutust lugedes saada idee oma vana auto maha müüa ja uuem asemele osta. Ei näe probleemi.

                Vastus 2:Ei näe siin erilist huumorit, ainult mõnitav püüe minu kulul nalja teha, sellepärast ei tundu eriti well played.

                Päikesepaistelist kevadpäeva !

                Comment

                • rrrr
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 904

                  #9
                  Re: O: Auto

                  On 1992 a Scorpa, sedaan, värv sinine, metallik. Bensiin, 85kw, 2.0 DOCH. Tartus. Olen selle omanik aastast 2003 v 2004. Auto on mõnus suur ja mugav. Aga nagu ikka - siit-sealt roostetab. Kuna mootor on väike, siis paugupill pole. Lisaks on vead veel käigukasti laagrid, pagasiluugi kesklukk (tuleb iga 2 nädala tagant ise lahti). Summuti võiks üle vaadata. Kui müüa ei õnnestu, siis läheb lammarisse (ei viitsi enam nii vana auto nimel pingutada). Ülevaatus on juunis-juulis.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #10
                    Re: O: Auto

                    Ei olnud eriti kurjalt mõnitav nali vast. Lihtsalt mul oli sinu autoostu soovi lugedes umbes sama tunne kui sul minu mänguasja ostusoovi lugedes. Muuseas, see polnud isegi 100% nali, mul peni lõhkus eile just ühe sellise ära ja ma lähen tõepoolest seda ise poodi ostma. Värvi osas lasen küll vist lati nats allapoole :)

                    Üks auto on mul ka müüa, aga ma ei ole pidanud seda sobivaks siin foorumis reklaamida. Panin auto24 üles. Mu bottom line on see, et siin on tegu siiski pokkerifoorumiga ja inimesed tulevad siia sel teemal lugema. Kui üks mees autot müüb, pole hullu. Aga kui 500 kasutajat iga päev panevad kokku 50-100 teemat püsti erinevate müügi ja ostusoovidega, siis läheb läbuks ära ja foorumi kvaliteet langeb oluliselt. Ma arvan, et me kõik võiksime natuke panustada, et seda ei juhtuks.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #11
                      Re: O: Auto

                      Algselt postitas rrrr Vaata postitust
                      On 1992 a Scorpa, sedaan, värv sinine, metallik. Bensiin, 85kw, 2.0 DOCH. Tartus. Olen selle omanik aastast 2003 v 2004. Auto on mõnus suur ja mugav. Aga nagu ikka - siit-sealt roostetab. Kuna mootor on väike, siis paugupill pole. Lisaks on vead veel käigukasti laagrid, pagasiluugi kesklukk (tuleb iga 2 nädala tagant ise lahti). Summuti võiks üle vaadata. Kui müüa ei õnnestu, siis läheb lammarisse (ei viitsi enam nii vana auto nimel pingutada). Ülevaatus on juunis-juulis.
                      Käigukasti vead on ühed kõige hullemad minu silmis peale mootori. Tänan, aga ei tänan.


                      Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                      Aga kui 500 kasutajat iga päev panevad kokku 50-100 teemat püsti erinevate müügi ja ostusoovidega, siis läheb läbuks ära ja foorumi kvaliteet langeb oluliselt. Ma arvan, et me kõik võiksime natuke panustada, et seda ei juhtuks.
                      Selleks ongi moderaatorid, kes vajadusel lõpetavad pulli ära, kui asi hakkab üle käte minema.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #12
                        Re: O: Auto

                        Mul üks tuttav müüb 93 a GOLF, 2 uksega manuaal. Ise ta on autoremontija, tema enda auto, hästi hoitud. 15000 vanas rahas oli. Kui huvi on, siis võin numbri anda. Lubas, et aasta sõidab ilma igasuguse remondita.

                        Comment

                        • SNOOPDOGG
                          Julm Donk
                          • Aug 2010
                          • 42

                          #13
                          Re: O: Auto

                          Müüa papzi vana sapakas

                          Comment

                          • Simmo
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 760

                            #14
                            Re: O: Auto

                            Algselt postitas SNOOPDOGG Vaata postitust
                            Müüa papzi vana sapakas
                            I lol'd sa oled troll. :D

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #15
                              Re: O: Auto

                              Sõber müüb! Korralik auto, võtab megavähe kütet ka!
                              http://www.auto24.ee/kasutatud/auto....491&rhash=b0b7

                              Mai saa aind aru, miks on vaja vastu suve autot osta kui saab ka tsikli..

                              E: krt 800 €€st tahad autot, panin veits kallima kogemata. Samas mis õnnetuse sa ikka saad 800 eest..
                              Last edited by emmimees; 06.04.11, 16:03.

                              Comment

                              Working...