O: PS jacket: Olemas.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #1

    O: PS jacket: Olemas.

    Kui kellelgi selline ese olemas ja ei kanna siis võiks sümboolsele hinna eest kokkuleppele jõuda. Kui on paar korda kantud pole ka vist hullu. Suurus peaks olema S või M, pole kindel, kuna pole proovinud.

    Last edited by numnuts; 13.05.11, 18:52.
  • trus7
    Räme Fish
    • May 2009
    • 4

    #2
    Re: O: Pokerstarsi Jacket

    Suurus M täitsa olemas.
    Korra kantud, ülejäänud aja kapis seisnud.
    Mis hinda silmas pidasite?

    Comment

    Working...