ostan ja vahetan siis ainult eestiga seonduvaid postkaarte ja fotosid. äkki on siin foorumis peale minu veel mõni tolvan, kes selliseid asju kogub :D pluss kui kellelgi vedeleb EW aegne söögilaua mööbel (laud+toolid), siis oleks ka selle vastu huvi.
O: Vanad eestiaegsed postkaardid ja fotod.
Collapse
X


Comment