Soovitavalt viimase kahe kuu jooksul mängitud. Otsin kedagi kellel veel huvi oleks, saab mitme peale osta.
O: NL 25 pokerstarsi FR käsi
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: O: NL 25 pokerstarsi FR käsi
Leidsin ka koha kust neid saab osta. Tahaks osta 2 miljonit kätt, mis maksab 33 dollarit( selle aasta omad). On veel keegi huvitatud sellest, saaks pundi peale osta
.
-
Re: O: NL 25 pokerstarsi FR käsi
sealt saab 33.8 taalaga 2milli.
Ma tahaks teada, mis te selle kahe miljoniga peale hakkate? Minu arvates piisab 200k küll ja veel
Comment
-
Re: O: NL 25 pokerstarsi FR käsi
Lisaks Konso jutule veel seda, et kui kasutate PT3e, siis 2m käe housekeepinguga läheb julgelt mitu päeva + hiljem päringute tegemine läheb väga aeglaseks
Comment
-
Re: O: NL 25 pokerstarsi FR käsi
Plaanis tsipa vähem osta u 1 mill. Kui kellelgi huvi antke teada
Comment
-
Re: O: NL 25 pokerstarsi FR käsi
1M käest jäi väheseks? väheseks mille jaoks? raali kokkujooksutamiseks?
Comment
-
Re: O: NL 25 pokerstarsi FR käsi
Jah, kohe tõsiselt jäi väheseks, varem mängisin Full Tildis, seal kordi vähem laudu ja ka mängijaid, seal oli 1M kätt täiesti piisav, et enamike mängijate kohta oleks korralik sample olemas. Starsis on aga vähe teine lugu, laudu on palju rohkem ja mängijaid ka, seega ma tundsin, et mulle sellest 1M käest jääb väheks, et adekvaatset infot saada peale VPIP ja PFR'i ka fold to 3bet, fold to 4bet, fold to resteal ja squeezed jnejne.
Kui arvad, et sul selle peale arvuti kokku jookseb, siis on muidugi teine asi, otsuse teeb ju igaüks ise, lihtsalt pakkusin võimalust, et mul käed olemas, kui kellelgi vaja.
Terv,
Henry
Comment
-
Comment