M: sõudeergomeeter

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1

    M: sõudeergomeeter

    Amatöörile sobilik sõudetrenasöör. Kasutatud kokku vb 3h. Asun Tartus.
    Hind 120€
    trena1.jpgtrena.jpg
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: M: sõudeergomeeter

    Miks maha müüd ?

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: M: sõudeergomeeter

      Sest ise ei kasuta. Alguses oli suur hurraa, et iga õhtu teen pool tunid vms. Tegelikkus oli see, et alguses 2x tegin ja siis enam ei teinud :)

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #4
        Re: M: sõudeergomeeter

        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
        Sest ise ei kasuta. Alguses oli suur hurraa, et iga õhtu teen pool tunid vms. Tegelikkus oli see, et alguses 2x tegin ja siis enam ei teinud :)
        See on alati nii :D

        Comment

        • camu
          Super Moderaator
          • Jan 2009
          • 3411

          #5
          Re: M: sõudeergomeeter

          Mingit linki originaalasjale?

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: M: sõudeergomeeter

            Selline asi on küljle kirjutatud Rower BA3150. Google väga tulemusi ei andnud, aga ostetud on ta mul Anttilast.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #7
              Re: M: sõudeergomeeter

              pool tundi sõltuvalt kiirusest ja raskusastmest kulutab 400-500kcal:-) no ca 4km läbi sõudmine on ca 250kcal

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #8
                Re: M: sõudeergomeeter

                müüdud

                Comment

                • sixmax
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 182

                  #9
                  Re: M: sõudeergomeeter

                  Varsti müüb mingi uus kutt? :P

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #10
                    Re: M: sõudeergomeeter

                    mul seisab kah mingi asi kodus mida kasutanud suurt pole aga ma liiga laisk et müüa kah.

                    Comment

                    Working...