Austriasse suusatama!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Riivo
    Räme Fish
    • Nov 2010
    • 1

    #1

    Austriasse suusatama!

    Plaanis on minna 14.01.2011-23.01.2011 Mayrhofenisse suusatama. Ööbimine Mayrhofeni lähedal. 6 päeva mäel. Sõit ja ööbimine kokku 5500 krooni, lisaks mäepilet. Kui huvitatud oled võta ühendust:<<<email kustutatud ranka poolt, lugeda kolmandat postitust>>>
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #2
    Re: Austriasse suusatama!

    Millega liigute?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Austriasse suusatama!

      Sellised teemad, mis sisaldavad vähemal või suuremal määral rahadega arveldamist/äritsemist peaksid minema ostu-müügi alafoorumisse.

      Liigutan tolle teema ära, kustutan ka esimesest postitusest emaili aadressi ning peamine info peaks liikuma läbi foorumi, mitte hämarata emailide.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Austriasse suusatama!

        Lisaks veel - ootan siia lähiajal täiendust. Kes, kus, mis, miks. Kui seda ei tule, siis teema lukku.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #5
          Re: Austriasse suusatama!

          Rainer sa oled nii paha...

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #6
            Re: Austriasse suusatama!

            hea otsus.
            to op: huvilisi oleks küll seega räägi põhjalikumalt.

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #7
              Re: Austriasse suusatama!

              ilmselt see vend enam siia foorumisse tagasi ei satu.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Austriasse suusatama!

                Ja ilmselt see teema läheb lukku.

                Comment

                Working...