Plaanis on minna 14.01.2011-23.01.2011 Mayrhofenisse suusatama. Ööbimine Mayrhofeni lähedal. 6 päeva mäel. Sõit ja ööbimine kokku 5500 krooni, lisaks mäepilet. Kui huvitatud oled võta ühendust:<<<email kustutatud ranka poolt, lugeda kolmandat postitust>>>
Austriasse suusatama!
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Austriasse suusatama!
Sellised teemad, mis sisaldavad vähemal või suuremal määral rahadega arveldamist/äritsemist peaksid minema ostu-müügi alafoorumisse.
Liigutan tolle teema ära, kustutan ka esimesest postitusest emaili aadressi ning peamine info peaks liikuma läbi foorumi, mitte hämarata emailide.
Comment
Comment