NL50 FR FTP 1 miljon kätt

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Peedu
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 179

    #1

    NL50 FR FTP 1 miljon kätt

    Sai tellitud natuke aega tagasi, maksid 40$, jagaks summa vähemalt 4 inimese vahel ära (k.a mina), mida rohkem seda odavam tuleb.
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2
    Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

    olen huvitatud!

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #3
      Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

      Võtaks ka ühe.
      edit: minul aega on
      Last edited by raunsz; 08.11.10, 12:23.

      Comment

      • Peedu
        Jube Noob
        • Aug 2009
        • 179

        #4
        Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

        Ootaks äkki 1 veel siiski, saaks 8 taala näost, või on teil kiire?

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #5
          Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

          No pohh, võtan ka ühe milku veel siis.

          Comment

          • Peedu
            Jube Noob
            • Aug 2009
            • 179

            #6
            Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

            FTP kasutaja , ootaks igalt ühelt siis 8 taala.
            Last edited by Peedu; 26.01.13, 09:33.

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #7
              Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

              Shipped.

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #8
                Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

                saadan homme papi ära...või noh täna vb isegi....
                hetkel liiga katki,et midagi FTs korda saatma hakata!

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #9
                  Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

                  Saatsin raha.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #10
                    Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

                    Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                    Saatsin raha.
                    ikka mulle w?

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #11
                      Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

                      :D Ei, bro...
                      Last edited by raunsz; 08.11.10, 18:37.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #12
                        Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

                        saab veel liituda?

                        Comment

                        • Peedu
                          Jube Noob
                          • Aug 2009
                          • 179

                          #13
                          Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

                          Ikka, eks ma shipin raha tagasi siis .

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #14
                            Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

                            Väike küs tellinutele, kaua aega see importimine võttis?

                            Comment

                            • Cypher0
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 1512

                              #15
                              Re: NL50 FR FTP 1 miljon kätt

                              Pole veel jõudnud, aga eelmine kord ikka mõned tunnid võttis vist.

                              Comment

                              Working...