Vaja oleks külmakppi, mis töötaks ( mõtlen tavalise külma osa, sügavkülm ei ole nii oluline hetkel). Võib olla vabalt mingi vana vene kapp, mis kuhugi seisma jäänud. Kõik võtan kaubaks. kui kellegil vedeleb mingisugune külmik kusagil keldris, siis võib vabalt teada anda. Tartus oleks väga bueno, aga ka muu lõuna- eesti on mulle kättesaadav. Raha kahjuks pakkuda ei ole, kuna tegemist siiski vaese üliõpilasega :)
O: Külmkapp
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
Re: O: Külmkapp
Nüüd on tekkinud ka raha, et saan osta külmikut. Kui keegi tahab raha eest miskit pakkuda, andku teada.. summa võiks 1k piiresse jääda. ty!
-
Re: O: Külmkapp
Kumba tänava otsa see jääb, kas vaksali või linna poole ?Algselt postitas fikuuu Vaata postitustsoovitan minna vaatama tiigi tänavale 'kõige pood'-i ...seal nägin ükskord müüsid a'la 500+ eekiga külmikuid
Comment
-
-
Re: O: Külmkapp
Täpsemat infot paluks, kui suur, kas sügavkülm on , kuidas töötab, kui vana ja võimaluse korral pilte palun.Algselt postitas Kustiiiii Vaata postitust500.- eest on pakkuda ka Võrus 1 külmkapp
Comment
-
Comment