O: Külmkapp

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #1

    O: Külmkapp

    Vaja oleks külmakppi, mis töötaks ( mõtlen tavalise külma osa, sügavkülm ei ole nii oluline hetkel). Võib olla vabalt mingi vana vene kapp, mis kuhugi seisma jäänud. Kõik võtan kaubaks. kui kellegil vedeleb mingisugune külmik kusagil keldris, siis võib vabalt teada anda. Tartus oleks väga bueno, aga ka muu lõuna- eesti on mulle kättesaadav. Raha kahjuks pakkuda ei ole, kuna tegemist siiski vaese üliõpilasega :)
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #2
    Re: O: Külmkapp

    Nüüd on tekkinud ka raha, et saan osta külmikut. Kui keegi tahab raha eest miskit pakkuda, andku teada.. summa võiks 1k piiresse jääda. ty!

    Comment

    • fikuuu
      Grinder
      • Aug 2009
      • 663

      #3
      Re: O: Külmkapp

      soovitan minna vaatama tiigi tänavale 'kõige pood'-i ...seal nägin ükskord müüsid a'la 500+ eekiga külmikuid

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #4
        Re: O: Külmkapp

        Algselt postitas fikuuu Vaata postitust
        soovitan minna vaatama tiigi tänavale 'kõige pood'-i ...seal nägin ükskord müüsid a'la 500+ eekiga külmikuid
        Kumba tänava otsa see jääb, kas vaksali või linna poole ?

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #5
          Re: O: Külmkapp

          linna poole vist

          Comment

          • fikuuu
            Grinder
            • Aug 2009
            • 663

            #6
            Re: O: Külmkapp

            see on seal Tiigi-Pepleri nurgal

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #7
              Re: O: Külmkapp

              Aa ok. meenub küll, kus see asub. Tänud info eest, homme kaen asja üle.

              Comment

              • Kustiiiii
                Räme Fish
                • Jun 2010
                • 5

                #8
                Re: O: Külmkapp

                500.- eest on pakkuda ka Võrus 1 külmkapp

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #9
                  Re: O: Külmkapp

                  Algselt postitas Kustiiiii Vaata postitust
                  500.- eest on pakkuda ka Võrus 1 külmkapp
                  Täpsemat infot paluks, kui suur, kas sügavkülm on , kuidas töötab, kui vana ja võimaluse korral pilte palun.

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #10
                    Re: O: Külmkapp

                    Teema maas. Külmik seinas juba.

                    Comment

                    Working...