Nintendo Wii

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavi19
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 321

    #1

    Nintendo Wii

    Müün Nintendo Wii-d
    Lisaks standardile saab kaasa:
    *ühe lisa Nunchuck+Wiiremote
    *Classic Controller.
    *Väga palju mänge (tegemist on moditud Wii-ga, ehk mängib kodukootud mänge)
    *Akud+Laadija
    *Huvi korral ka 500gb väline kõvaketas, mis võimaldab Wii-ga filme vaadata ja kus peal on veel igasugu huvitavat näiteks põhimõtteliselt kõik vanakooli telekamängu mängud(Super Mario jne.)

    Kaupa eelistaks teha Tallinnas ja käest kätte.

    PS: Teema algatamiseks sai luba küsitud Rankalt.
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: Nintendo Wii

    Ise kodustasid ära? Aitaksid mind ka sellega mingi summa eest?

    Ja kõvaketast eraldi müüd?

    Comment

    • taavi19
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 321

      #3
      Re: Nintendo Wii

      Võin kõvaketta eraldi müüa küll ja kodustamisega võin ka aidata.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: Nintendo Wii

        Kui keegi moditud Wiid teab pakkuda etc, PM.

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #5
          Re: Nintendo Wii

          Hind?

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: Nintendo Wii

            Võimalikult soodne :).

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: Nintendo Wii

              Pastilaa, nagu aru saan, siis tahad osta moditud Wiid?
              Nvm, juba on sõbral müüdud Wii.
              Last edited by kjmrc; 21.09.10, 19:57.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: Nintendo Wii

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Pastilaa, nagu aru saan, siis tahad osta moditud Wiid?
                Nvm, juba on sõbral müüdud Wii.
                Osta jah.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: Nintendo Wii

                  Niinii - kas keegi oskab wii modimise juures aidata? Vers 4.3e - vaja Indiana Jonesi plaati vist? Tänud ette.

                  Comment

                  • Wiimod
                    Räme Fish
                    • Mar 2011
                    • 1

                    #10
                    Re: Nintendo Wii

                    pastilaa, kirjuta: modin.wiid@hot.ee

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #11
                      Re: Nintendo Wii

                      Algselt postitas Wiimod Vaata postitust
                      pastilaa, kirjuta: modin.wiid@hot.ee

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: Nintendo Wii

                        modisin ammu ise ära, aga tytyty! seda kelmilugu olin ka kuulnud ja kohe meenus endalegi :D.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #13
                          Re: Nintendo Wii

                          See kelm on nüüd trellide taga mõneks ajaks: http://www.tallinnapostimees.ee/?id=402950

                          Comment

                          Working...