Re: M: 1 miljon NL25 FR kätt (FTP)
nah ..ise olin laisk. Lootsin copy pastega su kasutaja sinna lahtrisse panna, aga nii ei tohi
nah ..ise olin laisk. Lootsin copy pastega su kasutaja sinna lahtrisse panna, aga nii ei tohi
Comment