M: Super System 2+ veel nodi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lauri89
    FPP Pro
    • Jan 2010
    • 206

    #1

    M: Super System 2+ veel nodi.

    Sobib ka FT või Starsi $.

    SUPER SYSTEM 2, hind 200.-

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    TRENDNET WIFI pulk, hind 150.-
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by lauri89; 08.07.10, 06:46.
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: M: Super System 2+ veel nodi.

    Bokseritest seestpoolt saab pilte?
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • fikuuu
      Grinder
      • Aug 2009
      • 663

      #3
      Re: M: Super System 2+ veel nodi.

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Bokseritest seestpoolt saab pilte?
      +1

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #4
        Re: M: Super System 2+ veel nodi.

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Bokseritest seestpoolt saab pilte?
        ehk on mõned plekid kogemata sisse teinud?

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #5
          Re: M: Super System 2+ veel nodi.

          võtaks 16 paari Calvin Kleini boxereid.
          ja ega sul leopardimustriga Armani stringe pole pakkuda?(võivad olla kasutatud)

          Comment

          • lauri89
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 206

            #6
            Re: M: Super System 2+ veel nodi.

            Ise naersid oma nalja üle?

            Comment

            • tdx
              Grinder
              • Oct 2008
              • 768

              #7
              Re: M: Super System 2+ veel nodi.

              Algselt postitas lauri89 Vaata postitust
              Ise naersid oma nalja üle?
              ilmselt mitte, aga mina naersin.

              Comment

              • mihkel7
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 259

                #8
                Re: M: Super System 2+ veel nodi.

                Sul adidase sokke pole müüa juhuslikult?

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: M: Super System 2+ veel nodi.

                  $4 sulle Starsi Lauri, kui paned siia pildi endast nendes trussikutes Super Systemit lugemas.

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #10
                    Re: M: Super System 2+ veel nodi.

                    LOL LOL LOL

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #11
                      Re: M: Super System 2+ veel nodi.

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      $4 sulle Starsi Lauri, kui paned siia pildi endast nendes trussikutes Super Systemit lugemas.
                      Ma shippin veel $4

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: M: Super System 2+ veel nodi.

                        lauri ma võtaks diili vastu.
                        saad poole trussikud endale jätta.

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #13
                          Re: M: Super System 2+ veel nodi.

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          $4 sulle Starsi Lauri, kui paned siia pildi endast nendes trussikutes Super Systemit lugemas.
                          Ei tahaks offtopicut ajada aga liialt rofl.

                          Lisaks ka veel 4$.

                          Comment

                          • Cypher0
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 1512

                            #14
                            Re: M: Super System 2+ veel nodi.

                            Varsti on juba +EV need alukad ära osta, mul Super System on olemas.:D


                            Best topic ever.

                            Comment

                            • lauri89
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 206

                              #15
                              Re: M: Super System 2+ veel nodi.

                              Pange 0 lõppu...tekib pilt äkki

                              Comment

                              Working...