O: Mesilasi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Provoker
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 3067

    #1

    O: Mesilasi

    asi lihtne, kui kellelgi on isa või vanaisa vms kes tegeleb mesilastega ning on nõus paar sülemit müüma, andke teada palun. Tahan isale maale paar sülemit kingiks viia. hind kokkuleppel.
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: O: Mesilasi

    Vabandan offtopicu pärast, aga kuidas neid transporditakse?

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #3
      Re: O: Mesilasi

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Vabandan offtopicu pärast, aga kuidas neid transporditakse?
      mingis kastis vms?

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #4
        Re: O: Mesilasi

        Kilekotis x.x

        Comment

        • imthcplant
          Grinder
          • Sep 2009
          • 737

          #5
          Re: O: Mesilasi

          Algselt postitas Sass Vaata postitust
          mingis kastis vms?
          Tundub kahtlane jh :D Aga ilmselt selle taru sarnase kastiga mille augud topitakse täis midagi... Aga eks asjatundjad teavad täpselt :D

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #6
            Re: O: Mesilasi

            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
            Vabandan offtopicu pärast, aga kuidas neid transporditakse?
            hoiad lihtsalt näppude vahel

            Comment

            • imthcplant
              Grinder
              • Sep 2009
              • 737

              #7
              Re: O: Mesilasi

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              hoiad lihtsalt näppude vahel
              Lols.. kõikide näpude vahele üks ja rooli taha kohale neid kihutama ?:P

              Comment

              • imthcplant
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #8
                Re: O: Mesilasi

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                hoiad lihtsalt näppude vahel
                Tom Tom ühele näpu vahele ja lased teele :P:D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: O: Mesilasi

                  Kas mitte sülelemise käigus kastis ei transpordita?

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #10
                    Re: O: Mesilasi

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Vabandan offtopicu pärast, aga kuidas neid transporditakse?
                    Koos tarudega ikka õhtusel ajal kui nad on korjelt tagasi. talvel pmst any time.
                    Enne transpori kindlasti äärmised kärjed ära võtta ja uutega asendada (võivad puruneda ja halval juhul pere tappa).
                    Samuti tuleb jälgida, et neil reisi ajal ikka õhku oleks kuid tagada ka, et nad välja ei pääseks(võrk on ok).
                    Viimase olulise asjana tuleb kuidagi tagada, et taru ikka ühes tükis püsiks ja sõita (juhul kui taru on näiteks järelkärus) äärmiselt ettevaatlikult.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #11
                      Re: O: Mesilasi

                      keegi asjast ka räägib?

                      Ja üldiselt on ikka transpordikastid olemas kuhu mingi x hulk kärgi koos mesilasema ja teiste mesilastega sisse tõstetakse.

                      Ei ole siis kellelgi midagi pakkuda?

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: O: Mesilasi

                        raske jah ilmselt pokkerifoorumis leida müüjat.
                        Sellise asjaga läheb kauem ka ja 24h-ga vastust saada on palju loodetud.
                        soovitan mesindusfoorumitest uurida, seal ehk ikka on.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #13
                          Re: O: Mesilasi

                          ma arvan ka, et kui pokkerifoorumis tahad mesilasi osta, siis saad 100 postitust lolli mölaga ja hea kui ühe adekvaatse vastuse, ilmselt vähem.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: O: Mesilasi

                            tavaliselt saab HVst kergemini müüja.. aga krt.. vaevalt et sealgi mesilasi ringi lendab :D

                            Comment

                            • mcbethk
                              Bännitud
                              • Oct 2008
                              • 687

                              #15
                              Re: O: Mesilasi

                              Mu vanaisa on mesinik. Ma võin küsida ta käest, aga lubada midagi ei saa.

                              Comment

                              Working...