Tere,
Kas kellegil seisab microstakes HM2 kasutaja ja seda ei kasuta? Ostaks selle lintsenti väiksema summa eest ära.
Kui see üldse on nii võimalik.
Kas kellegil seisab microstakes HM2 kasutaja ja seda ei kasuta? Ostaks selle lintsenti väiksema summa eest ära.
Kui see üldse on nii võimalik.
Comment