O: HEM2 microstakes litsents.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CeuZ^
    FPP Pro
    • Jun 2012
    • 258

    #1

    O: HEM2 microstakes litsents.

    Tere,

    Kas kellegil seisab microstakes HM2 kasutaja ja seda ei kasuta? Ostaks selle lintsenti väiksema summa eest ära.
    Kui see üldse on nii võimalik.
  • Ballahollic
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2011
    • 388

    #2
    Re: O: HEM2 microstakes litsents.

    Mul peaks üks üle olema

    Comment

    • CeuZ^
      FPP Pro
      • Jun 2012
      • 258

      #3
      Re: O: HEM2 microstakes litsents.

      Tere,

      Ikka ostan.

      Comment

      • zyx
        Grinder
        • Sep 2016
        • 628

        #4
        Re: O: HEM2 microstakes litsents.

        Tere,
        https://foorum.pokkeriprod.com/showt...-Hold-em-Omaha

        Comment

        Working...