Müüa ergonoomiline kontoritool. Ostetud veebruari alguses. Müügi põhjus - tooli riide vastu on allergia, seetõttu on tool olnud reaalselt kasutusel ca 1,5 kuu kanti. Poes maksis 480 EUR, garantii 3 aastat jubinatele, raamile ca 10 aastat.
AH:275 EUR + saatmine
vasakpoolne, hall, kõiki asju saab reguleerida, näeb välja nagu uus. Vajadusel võin eraldi pilte ka teha.
AH:275 EUR + saatmine
vasakpoolne, hall, kõiki asju saab reguleerida, näeb välja nagu uus. Vajadusel võin eraldi pilte ka teha.
Comment