Müüa ergonoomiline kontoritool

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #1

    Müüa ergonoomiline kontoritool

    Müüa ergonoomiline kontoritool. Ostetud veebruari alguses. Müügi põhjus - tooli riide vastu on allergia, seetõttu on tool olnud reaalselt kasutusel ca 1,5 kuu kanti. Poes maksis 480 EUR, garantii 3 aastat jubinatele, raamile ca 10 aastat.

    AH:275 EUR + saatmine



    vasakpoolne, hall, kõiki asju saab reguleerida, näeb välja nagu uus. Vajadusel võin eraldi pilte ka teha.
  • jaagup17
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1090

    #2
    Re: Müüa ergonoomiline kontoritool

    Müüdud :)
    Last edited by jaagup17; 02.09.16, 07:19.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Müüa ergonoomiline kontoritool

      Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
      müüdud ammu, sry, kustutage see asi
      Teema kustutamine ei ole otstarbekas. Piisab ja isegi parem on kommentaar, mis viitab, et asi on müüdud või ei soovita enam müüa.

      Comment

      Working...