O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H

    Mudelid pealkirjas, mis huvi pakuvad, ehk on kellelgi miskit müüa ja tahab endale suuremat.
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #2
    Re: O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H



    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H

      Haha Naljamees.. Trio Livele tuled 26.10 Tartus?

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #4
        Re: O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H

        Tiba lollil ajal on need trio laivid. Tahaks ikka nädalavahetusel netis mängida ja pühapäeval puhata :). Eks näis, äkki tulen mängin värina välja enne paf marine laivi.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5
          Re: O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H

          mul müüa.

          edit: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/186646/

          1 on hetkel vaba (kasutatud ~1 kuu ning seisnud 1.5a kodus/kasutamata), 2 kasutan ning müün mõned päevad enne lendu.

          tk - 175€
          Last edited by Priidix; 21.10.14, 22:18. Põhjus: inf

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #6
            Re: O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H

            Kle homo sa pidid meie grupi mestele esimesena hinnad teadma andma aga juba parseldad siin :(

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H

              Gar kehtib veel? Eestist soetatud?

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #8
                Re: O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                mul müüa.

                edit: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/186646/

                1 on hetkel vaba (kasutatud ~1 kuu ning seisnud 1.5a kodus/kasutamata), 2 kasutan ning müün mõned päevad enne lendu.

                tk - 175€
                Bronniks ühe(oleneb millal ära lennutad).

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #9
                  Re: O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Gar kehtib veel? Eestist soetatud?
                  Eestist soetatud. Ei leia hetkel garantii lehte üles, kuid kardan, et see on kahjuks läbi.
                  Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                  Bronniks ühe(oleneb millal ära lennutad).
                  Ootan teistelt veel kinnitusi ning annan peale seda siin vastuse kas saadaval veel :(

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #10
                    Re: O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H

                    Loobun hetkel, saan lähipäevil ilmselt mujalt, Relamz võib vabalt nüüd 24-tablema hakata.

                    Comment

                    Working...