Mudelid pealkirjas, mis huvi pakuvad, ehk on kellelgi miskit müüa ja tahab endale suuremat.
O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H
Collapse
X
-
Re: O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H
mul müüa.
edit: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/186646/
1 on hetkel vaba (kasutatud ~1 kuu ning seisnud 1.5a kodus/kasutamata), 2 kasutan ning müün mõned päevad enne lendu.
tk - 175€
Comment
-
Re: O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H
Bronniks ühe(oleneb millal ära lennutad).Algselt postitas Priidix Vaata postitustmul müüa.
edit: http://www.hinnavaatlus.ee/products/...itorid/186646/
1 on hetkel vaba (kasutatud ~1 kuu ning seisnud 1.5a kodus/kasutamata), 2 kasutan ning müün mõned päevad enne lendu.
tk - 175€
Comment
-
Re: O: MONITOR DELL U2412M VÕI U2414H
Eestist soetatud. Ei leia hetkel garantii lehte üles, kuid kardan, et see on kahjuks läbi.Algselt postitas kjmrc Vaata postitustGar kehtib veel? Eestist soetatud?
Ootan teistelt veel kinnitusi ning annan peale seda siin vastuse kas saadaval veel :(Algselt postitas Relamz Vaata postitustBronniks ühe(oleneb millal ära lennutad).
Comment


Naljamees.. Trio Livele tuled 26.10 Tartus?
Comment