M: Garret ACE 250 metalliotsija.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #1

    M: Garret ACE 250 metalliotsija.

    Tere hommikust, müün siis sellise vidina ostetud kevadel ostekonist, hind 140€. Täiesti töökorras ja korralik. Müün kuna soov asjalikum soetada. Sobib hästi algajale, kes soovib aimu saada, mida detektorism endast kujutab, lisaboonuseks on värskes õhus veedetud aeg.
  • Intsss
    Julm Donk
    • Oct 2009
    • 40

    #2
    Re: M: Garret ACE 250 metalliotsija.

    Kus kandis tegutsed muidu..

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: M: Garret ACE 250 metalliotsija.

      Mis kõige parem leid on olnud?

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #4
        Re: M: Garret ACE 250 metalliotsija.

        Jõgevamaa/Tartumaa. Emotsionaalselt oli esimene mündileid ikka üle kõige, mis siis, et suvaline stsaari kopikas, SELLINE on üks lahedamaid, midagi väga erilist pole, münte, paar vana laadasõrmust, ühtteist träni veel, mõni teine tegelane siit samast külast leiab 110kg Kristiina vaskmünte ja seda sõbralt masinat laenates.

        Comment

        • Intsss
          Julm Donk
          • Oct 2009
          • 40

          #5
          Re: M: Garret ACE 250 metalliotsija.

          Ega jah esimene münt annab otsimis tahet juurde. Aga ostke masin ära, sobib algajale ideaalselt. Sai ka kunagi Garettiga alustatud(nüüd e-trac). Peale masina vahetust läksid tulemused kõvasti hõbedasemaks.

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #6
            Re: M: Garret ACE 250 metalliotsija.

            Plussid: hea vase jne. värvilise pill, lollikindel ja lihtne, hullem hasardi/adreka laks kui mündi leiad, võid ennast unustada päevaks põllule.
            Miinused: suure sodi sees ei otsimiseks ei sobi a la kui keegi on naelu, kruve ja pudelikorke külvanud siis sealt vahelt münti ei leia naljalt, natuke uimane-kallim masin saab kiiremini aru, et raud või mõni muu jama, eritus on kehv ehk siis kui on vask või hõbe-ega eriti aru ei saa-samas kaevad neid signaale nii ehk naa ja seetõttu võib vahel üllatada meeldivalt. Sisse ehitatud pinpointer on hea kui ei ole soovi seda jublakat eraldi osta.
            nüüd e-trac
            mõtlen T2 peale ise aga aega napib ja hobisid palju :D

            Comment

            • Intsss
              Julm Donk
              • Oct 2009
              • 40

              #7
              Re: M: Garret ACE 250 metalliotsija.

              Olen e-traci seadistanud kahehäälseks. Jämedam hääl on must metall( raud, malm jne), ja peenike terav hääl on värviline metall( hõbe, vask, alumiinium jne) . Norm sügavustes annab selline seadistus palju eeliseid. Aga kui objekt on juba 20cm ja sügavamal siis hakkab nagunii erinevaid hääli sisse peksma. Ma soovitaks XP Deusi või e-traci.

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #8
                Re: M: Garret ACE 250 metalliotsija.

                Müüdud.

                Comment

                Working...