Müüdud: MacBook Air

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marduuu
    Räme Fish
    • Sep 2012
    • 6

    #1

    Müüdud: MacBook Air

    Teema lukku, läpakas müüdud
    Last edited by marduuu; 11.09.14, 12:55.
  • marduuu
    Räme Fish
    • Sep 2012
    • 6

    #2
    Re: M: MacBook Air 13" 06.2012 i5 1.8GHz 4GB 128GB HD4000 [€690]

    up

    Comment

    • marduuu
      Räme Fish
      • Sep 2012
      • 6

      #3
      Re: M: MacBook Air 13" 06.2012 i5 1.8GHz 4GB 128GB HD4000 [€690]

      up, uus hind

      Comment

      • kallekusta
        Grinder
        • May 2012
        • 603

        #4
        Re: M: MacBook Air 13" 06.2012 i5 1.8GHz 4GB 128GB HD4000 [€690]

        Leitud või varastatud?

        Comment

        • marduuu
          Räme Fish
          • Sep 2012
          • 6

          #5
          Re: M: MacBook Air 13" 06.2012 i5 1.8GHz 4GB 128GB HD4000 [€690]

          Miks seda arvate? Olen edasimüüja, ostetud Ameerikast 2012 suvi. Võin uurida ostutšeki kohta kui huviline olete.
          Aitäh teemat tõstatamast.

          Comment

          • marduuu
            Räme Fish
            • Sep 2012
            • 6

            #6
            Re: M: MacBook Air 13" 06.2012 i5 1.8GHz 4GB 128GB HD4000 [€660]

            Tõesti kellelegi ei paku huvi?
            Pakkuge ka oma hinda!

            Comment

            • Trapface
              Jube Noob
              • Feb 2012
              • 197

              #7
              Re: M: MacBook Air 13" 06.2012 i5 1.8GHz 4GB 128GB HD4000 [€650]

              Minu pakkumine on selline, et kui Sa suunad pilte vaatama foorumisse, kus mitte-kasutajad pilte ei näe, siis ongi huvi väike.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #8
                Re: M: MacBook Air 13" 06.2012 i5 1.8GHz 4GB 128GB HD4000 [€650]

                Pane hinnavaatlusesse, seal ehk suurem huvi.

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #9
                  Re: M: MacBook Air 13" 06.2012 i5 1.8GHz 4GB 128GB HD4000 [€650]

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  Pane hinnavaatlusesse, seal ehk suurem huvi.
                  http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=616855 :D

                  Comment

                  • 8GRN
                    Räme Fish
                    • Jan 2014
                    • 7

                    #10
                    Re: M: MacBook Air 13" 06.2012 i5 1.8GHz 4GB 128GB HD4000 [€660]

                    Ei taha halvasti öelda, aga huvipuudus on tingitud ilmselt ikka hinnast.
                    Hetkel saab samaväärse maci kätte tutikana 1k euriga, seega 2+ aastat kellegi teise kasutust ei ole võrdväärne 300€ säästmisega.
                    500€ paras hind.

                    Comment

                    • marduuu
                      Räme Fish
                      • Sep 2012
                      • 6

                      #11
                      Re: M: MacBook Air 13" 06.2012 i5 1.8GHz 4GB 128GB HD4000 [€650]

                      Algselt postitas Trapface Vaata postitust
                      Minu pakkumine on selline, et kui Sa suunad pilte vaatama foorumisse, kus mitte-kasutajad pilte ei näe, siis ongi huvi väike.
                      Ohoo, aitäh sulle selle eest. Siiani ei teadnud sellest midagi..
                      Jagan pilte muul viisil.
                      Edit: pilt.delfi link nüüd ka esimeses postis! http://pilt.delfi.ee/my_album/298423/

                      Algselt postitas 8GRN Vaata postitust
                      Ei taha halvasti öelda, aga huvipuudus on tingitud ilmselt ikka hinnast.
                      Hetkel saab samaväärse maci kätte tutikana 1k euriga, seega 2+ aastat kellegi teise kasutust ei ole võrdväärne 300€ säästmisega.
                      500€ paras hind.
                      Aitäh arvamuse eest. Nagu teemas varasemalt mainisin, olen edasimüüja. Räägin omanikuga läbi ning saame ehk hinna soodsamaks.

                      Tore, et teema natukene tähelepanu saab ja mina jällegi targemaks sain.

                      Pakkumised on endiselt oodatud :)

                      Osta kohe: €620
                      Last edited by marduuu; 30.08.14, 19:39.

                      Comment

                      Working...