Tere!
Sooviks soetada endale odavalt kas Logitech G25/27 rooli, vajlik oleks korralik välimus, korralikult töötav FFB, ning terve rool!
Oodatud on ka teist sorti roole, kuid palun mitte pakkuda vanu roole, hea oleks umbes 2007a. omad ^^ ja uuemad :)
NB! Sooviks saada odavamalt :)
Lugupidamisega Bluenno
Sooviks soetada endale odavalt kas Logitech G25/27 rooli, vajlik oleks korralik välimus, korralikult töötav FFB, ning terve rool!
Oodatud on ka teist sorti roole, kuid palun mitte pakkuda vanu roole, hea oleks umbes 2007a. omad ^^ ja uuemad :)
NB! Sooviks saada odavamalt :)
Lugupidamisega Bluenno
strange
Comment