Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Bluenno
    Räme Fish
    • May 2014
    • 12

    #1

    Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

    Tere!

    Sooviks soetada endale odavalt kas Logitech G25/27 rooli, vajlik oleks korralik välimus, korralikult töötav FFB, ning terve rool!
    Oodatud on ka teist sorti roole, kuid palun mitte pakkuda vanu roole, hea oleks umbes 2007a. omad ^^ ja uuemad :)

    NB! Sooviks saada odavamalt :)

    Lugupidamisega Bluenno
  • marekcod
    Räme Fish
    • May 2014
    • 1

    #2
    Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

    Oleks pakkuda kriteeriumile vastav Logitech G25, ok hind oleks 60€

    Comment

    • Bluenno
      Räme Fish
      • May 2014
      • 12

      #3
      Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

      Oleksin sellega vägagi nõus! Kas tohime edasi rääkida privas või on see ka keelatud?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

        Ei tohi.

        Comment

        • Bluenno
          Räme Fish
          • May 2014
          • 12

          #5
          Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

          Kui keegi ei tea siis on lisatud reegel:

          Kõik pakkumised foorumisse. PM-de teel pakkumiste tegemine keelatud!

          Pakkumine on mulle tehtud foorumis, loogiliselt edasine diil võib toumuda PM.

          Comment

          • Bluenno
            Räme Fish
            • May 2014
            • 12

            #6
            Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

            marekcod.

            Kaua seisnud/kasutatud on, ning kui vana rool ise on? Oleksin vägagi nõus ostma G25. Ning ootan sult 3-5pilt roolist endast.

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #7
              Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Ei tohi.
              Kaks ühepostimeest hakkavad pokkerifoorumis roolidiili tegemastrange
              Pärast Pokkeripro paha.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #8
                Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

                jagage facebookid ja tehke diil seal. no harm to anyone.

                Comment

                • Bluenno
                  Räme Fish
                  • May 2014
                  • 12

                  #9
                  Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

                  OLEMAS!
                  LUKUS

                  Comment

                  • Bluenno
                    Räme Fish
                    • May 2014
                    • 12

                    #10
                    Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

                    Võib veel pakkuda!!! :)

                    Comment

                    • brunn
                      Jube Noob
                      • May 2013
                      • 105

                      #11
                      Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

                      Rooli ja pedaalidega oleks lahe pokkerit mängida.
                      Keerates rooli vahetad aknaid. Pidur on fold, sidur check ja mida rohkem gaasi annad seda rohkem tõstad panust!
                      Õhtuks läbi kui läti raha

                      Comment

                      • WeThePeople
                        Vana Tegija
                        • Mar 2010
                        • 1163

                        #12
                        Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

                        Algselt postitas brunn Vaata postitust
                        Rooli ja pedaalidega oleks lahe pokkerit mängida.
                        Keerates rooli vahetad aknaid. Pidur on fold, sidur check ja mida rohkem gaasi annad seda rohkem tõstad panust!
                        Õhtuks läbi kui läti raha
                        stop n god hea teha

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #13
                          Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

                          Ei hakanud uut teemat tegema. Ostaksin samadele kriteeriumitele vastavat rooli.

                          E:// Olemas.
                          Last edited by Supsti; 07.12.14, 15:41.

                          Comment

                          • Intzsz
                            Jube Noob
                            • Feb 2009
                            • 105

                            #14
                            Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

                            Kellegil veel üle on siis PM.

                            Comment

                            • Bluenno
                              Räme Fish
                              • May 2014
                              • 12

                              #15
                              Re: Ostan Logitech G25/27 Täisvarustust!

                              Müün ka oma rooli G25.

                              Comment

                              Working...